Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzi még úgy valaki, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzi még úgy valaki, hogy a lakhelye miatt nem talál párt magának?

Figyelt kérdés

Nyilván nem kizárólag amiatt, de szerintem szerepe van benne. Itthon nem nagyon találok szimpatikus lányokat (talán külsőre vannak, akik azok lennének, de ismerem őket, és amúgy nem érdekelnek), míg mikor Budapesten járok, pár nap alatt több érdekes lányt látok, mint itt hónapok alatt, néhányukkal szemezek is stb. Jobban megismerve őket biztosan nem lenne mindegyikük szimpatikus, de úgy érzem, ott pár hónap alatt találnék egy olyat, aki igen, és összejöhetne az, ami itt évek alatt sem.


Így viszont egyelőre marad a távkapcsolat lehetősége, ami egyrészt nem ideális (persze ha találnék olyan lányt, akivel érdemes, vállalnám egy ideig), másrészt esetleg interneten keresgélhetnék, de nehéz olyan embereket találni, akik szívesen ismerkednek és szimpatikusak is.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha megoldódott, hogyan?



2017. szept. 7. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, Pesten szerintem nehezebb normális pasit találni:D
2017. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :D
2017. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a nagy szamok torvenye a legtobb esetben ervenyesul, ebben semmi erdekes nincs.
2017. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es, nehezebb? :O


2-es, miért kérded? :D


3-as, lehet, hogy nem érdekes, de kissé dühítő.

2017. szept. 7. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:

A lakhelyemem én is minden normális srácot kimerítettem de úgy se kaptam szinte senkit aki külsőre s belsőleg is rendben volt. Most suliba fogok máshová járni. Ez ad új esélyeket szerintem...

15/L

2017. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van olyan mázlin, ha az ország másik végébe élnék, akkor itteni lányokkal jobban ellennék😂
2017. szept. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, ha pesten vagy a közeli nagyobb vérosban Vácon laknék, mér lenne barátnőm. Viszont egy kis fing faluban lakok, aszerint szocializálódtam kiskoromban, ami miatt eléggé kívülálló voltam sokáig mikor városba kerültem iskolába. Valamint mindig kimaradtam a bulikból usmert buszozni kellett volna a buliba, de hogy buliba menjek csak úgy van busz, hogy kb du7-re már bemt vagyok, későbbi nincs. Szóval sok bulit isbkihagytam régen, ami megint jó ismerkedési lehetőség lett volna. Most pedig már dolgozok, kevls a lehetőség ismerkedésre, nincs sok időm.
2017. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így van. Én egy Isten háta mögötti szatmári faluban töltöttem a gyermekkorom, a közeli (magyarországi) városok is max 10-20 ezresek, szóval nem volt nagy a merítési lehetőség.

Aztán ahogy lett biciklim, majd jogsim, meg némi angol nyelvtudásom, elkezdtem Szatmárnémetiben és környékén is ismerkedni, ami összehasonlíthatatlan volt a korábbiakkal.

Egy ideje meg már Pesten élek, ahol mint te is észrevetted, sokkal könnyebb ismerkedni.

2018. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!