Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy barátom, szeretem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, szeretem, de az exem nem megy ki a fejemből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Van egy barátom, nagyon szeretem, de hajlamos megbántani és ezt "észre se venni". Így is nagyon jól elvagyok vele, és ha velem van, tudom jól, hogy szeretem. De sajnos az exem ugyan úgy vár rám. Elmondta, hogy rám megéri várnia. 2 és fél évet voltunk együtt, de kicsit több mint fél éve beszéltük meg a dolgokat. Vele sokat veszekedtem, féltékenykedett, és bántó dolgokat mondott. Azzal a tudattal szakítottunk, hogy egyszer még együtt leszünk. Hiányzik, de nem lennék újra vele. Mit tegyek? (Előre is köszönöm a válaszokat, most kérdezek elősször.😊)

2018. aug. 22. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugy látszik mintha bevonzanád ezeket a fiúkat. Hiszen a mostani barátodról is elmondod, megbánt és észre se veszi.

Az pedig "Vele sokat veszekedtem, féltékenykedett, és bántó dolgokat mondott".

Azzal a tudattal szakitottatok, hogy egyszer még együtt lesztek. Őszintén! Minek?

Nem azért szakitottatok.

Hogy ennyit gondolsz az exre, számomra uúgy tünik mintha a jelenlegi kapcsolatban kezd betelni a pohár.

Én azt javasolnám ne agyalj az exel megbeszélteken.

Ha és amikor úgy érzed lépj tovább ebből.

Az ex pedig...

Valtozunk.

De a mának élj! Ezt éld meg boldogan.

Ha az exel összesodor az élet akkor se ahhoz tartsd magad miről volt szó szakitáskor.

Lehet közeledni, 0-ról indulni. (Bar nem fog sikerülni mert a múlt mindig ott lesz köztetek.)

Mert ha nem valtozott mi értelme ogyan ott folytatni?

2018. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Szerinte megváltozott és minden jobb lenne.

Ahogy írtam, szeretem a párom. És próbálok nem az exemre gondolni, de ide hozzánk a faluba jár biciklivel boltba (mert nekik is ez a bolt van közel) és minden nap a házunk előtt megy el. Van, hogy véletlenül összefutunk a boltba és így nehezebb az elfelejtős helyzet. 😕 De amennyire tudok, próbálkozom.

2018. aug. 22. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmm hát lehetne mondani elég húzos igy.

De ahogy leirtam.

Az pedig hogy szerinte ...

Az a lényeg te hogyan érzed.

És ha sajnos más nincs akkor egy harmadik.

A te életed. A te döntésed lesz hogy alakul.

2018. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig az exit hasonló szó, szóval kimehetne :D
2018. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nehéz a helyzet, de majd valahogy megoldódik. Már nem tudok mit kezdeni magammal. A mostani barátomat nem akarok elhagyni, mert tényleg szeretem. Csak az a bolond ex mindig felkavarja az érzéseket. De majd elmúlik. Már így vagyok vele. Köszönöm a válaszokat. 😊
2018. aug. 23. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!