Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a helyzetben mit tehetnék? Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
párkapcsolatban élek lassan három éve, ami nem túl jó, de a megszokás összeköt minket. Nagy szerelemnek indult, de rájöttünk időközbe, hogy nagyon különbözőek vagyunk és emiatt sok volt a veszekedés. Mostanság keveset találkozunk és inkább barátként vagyunk együtt. A munkahelyemen van egy srác aki elkezdett tetszeni és sokat gondolok rá, bűntudatom is van miatt, ráadásul ő is kapcsolatban van, bár az se tökéletes... Semmi jelet nem adtam a srácnak ő se nekem, de szörnyen érzem magam ebben a helyzetben, hogy nem a barátomra gondolok, hanem egy másik férfira és nem tudom mit tegyek, hogy verjem ki a fejemből?

2018. júl. 5. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
istenem... miért vagy ilyen megalkuvó már fiatalon? az egész életed így akarod leélni rabságban, sose tapasztalva meg milyen a boldogság?
2018. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ kit szeretnél kiverni a fejedből.

Az első kérdésre válaszolva, megbeszélitek a barátoddal a dolgokat, amit ide is leírtál, javítotok a kapcsolatotokon, boldogan éltek...

Nem mondasz semmit, nem érzed jól magad a kapcsolatban, amit mindketten meg fogtok unni, előbb-utóbb szakítani fogtok, valószínűleg nem a legjobb viszonyban.

De a lényeg, hogy mindenképp kiderül, hogy ő-e az igazi, csak felesleges időt, erőt és energiát pocsékolsz. :)

2018. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!