Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl idős vagyok?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, így lenne esélyem 15-18 éves korosztályban barátnőt találni?

2018. aug. 23. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
15-16 nemhiszem. 17-től felfele talán. Amugy 15 éveseknek is "bejöhetsz" de ez már kicsit pedó lenne...
2018. aug. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Van esélyed, te túl idős vagy. eljesen más az életviteletek, gondjaitok, vágyaitok. Neki még írni kell suli után a matekleckét és készülni az érettségire, neked meg stresszelni és túlórázni kell a munkahelyeden.
2018. aug. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

#2: ennyi idősen még lehet valaki egyetemista is akár.... na mindegy, az igaz, hogy más világ.


esélyed van 15 évest is találni akár, ők úgyis meg vannak veszve az idősebbekért. de inkább 18+ban gondolkodj, próbálkozz.

2018. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16 felett szerintem lenne esélyed, sok lánynak ebben a korban úgyis az idősebb pasik jönnek be. De 15 alatt szerintem kizárt, főleg a szülők miatt.

Én ismerek egy lányt, aki 15 és fél évesen jött össze a 23 éves barátjával, már 2 éve együtt vannak, úgyhogy van remény! :D

2018. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy könnyebb 24 éves érett pasiként becserkészni egy kis csitrit, elég, ha köszönsz neki és már az egész osztálya tudja, hogy belezúgott egy 24 éves pasi. Ennek mi értelme? Körülményesebb egy 20-25 éves nőt megszerezni, de korban az ilyen lányok illenek hozzád, az már más kérdés, hogy érettségben is. Én a 18+ vagy inkább a 20+-os lányokat javaslom.
2018. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Értem is volt már oda 16 éves lány, és bevallom nekem is szimpatikus volt, hogy annyira rajongott értem :)

33/F

2018. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm most 16 évesen egy 22 éves fiúval jár, és nagyon jól megvannak. Először féltettem őt, de később láttam, mennyire boldogok. Már lassan három hónapja tart, azt hiszem. Szóval szerintem lehetséges, hogy találsz magadnak egy olyan 15-18 év körüli lányt, akivel megtaláljátok a közös hangot, miért ne?


Még egy példaként, az apukám és anyukám között is 7 év van:)

2018. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!