Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan verjem ki a barátnőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a barátnőmet a fejemből? Kicsit összekaptunk, mert valamiben nem tudtam neki segíteni, és kicsit hülyének állított be, úgy hogy eddig minden ilyen dolgot én csináltam meg neki jófejségből. Nem akarok most ezzel foglalkozni.

Figyelt kérdés

Épp dolgozom, és nem a barátnőmön akarom, hogy kattogjon az agyam.


Bármi tipp?


2018. aug. 24. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát próbálj a munkára koncentrálni, sajnos ez nem fog nehezen kimenni a fejedből mert szereted
2018. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag megcsináltam neki az egyetemi felvételijét, néztem a ponthatárhirdetést, feltöltöttem neki a dokumentumokat. Megmutattam hogy működik a neptun, feltöltöttem a kolijelentkezéshez a dokumentumokat. Egy dologban nem segítettem neki, amit el is kúrt a büdös francba. És most nem vették fel koliba és szenved a várólistás jelentkezéssel ami miatt tiszta ideg, és rajtam csattan minden, majd amikor kiderül, hogy nem tudok ebben segíteni neki. Jó akkor majd inkább más segít...


Menjen a francba.


Nem vagyok ideges :)

2018. aug. 24. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Kidobod és keresel mást. Csicska ként akarsz élni vagy párkapcsolatban?
2018. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne pörögj ezen mert nem tehetsz róla, mindig minden pillanatban nem lehetsz a sarkában és foghatod a kezét. Bizonyos ügyeket egy érettségizett embernek tudnia kell magában is intézni. Ha nem megy akkor így járt, és ez nem a te hibád.

Azért hívd fel, próbálj neki jó szándékkal segíteni amiben még tudsz. Ha meg elutasító, vagy vele balhézik, akkor irány sörözni a haverokkal, amíg le nem higgad.

2018. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat de basszus te csináltál meg neki mindent és ez miatt az egy dolog miatt akad ki. Na ne szivass. Ha tényleg szeret akkor nem akadna ki egy ilyenen. :)
2018. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátnőd akkor eléggé szánalmas... Még téged hibáztat az ő dolga miatt, ez szerintem eléggé cink...
2018. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!