Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratnom azert szakit velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom azert szakit velem mert nem valtok iskolat ez jogos? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Fel eve elhagytam ot az egyik osztalytarsamert de csak 2hetet beszeltem azzal a lannyal es csak 1x talalkoztam vele sulin kivul, de semmi nem tortent abba a 2hetbe meg egx csok sem mert belul a baratnomet szerettem ezert negmondtam az osztaly tarsamnak hogy nem szeretem es vissza kereckedtem a baratnomhoz ami nem ment konnyen de nagyjabol mregoldodott. Iden eretsegiztem es meg van egy ev okj-m abba a suliba es az a lany akiert elhagytam a baratnomet ott marad es ezert azt mondta valtsak sulit vagy elhagy, szuleim nemg engedtek mondvan egy ev van hatra felesleges uj kornyezetbe csoppeni. Sok vita aran elfogadta a baratnom is de most agusztusba megint ugyan ezt mondta, en bementem megkerdezni lehetek e magan tanulo de nem lehetek mert ez mar felnot kepzes, na es az erdekel hogy szerintettek jogosan keri ezt? Mert az ismeroseim meg a tanarok es a szuleim szerint nem. Hozza teszem egyszer nem szoltam ahoz a lanyhoz levegonek nezzem de nem hiszi el:( csak a kerdesre erdekel a valasz a helyes irasi hibak fikazasa nem erdekel
2018. aug. 30. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de aki ilyen feltételeket szab, attól én magam menekülnék.

... persze, az más kérdés, hogy én nem passzolnék egy iskolát azért, hogy közelebb legyek valakihez. Ez nem feltétele egy kapcsolatnak...

2018. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom, es a korulottem levok is, es hiaba mondtam neki nem erdekli
2018. aug. 30. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el a csajt:D

Kesobb milesz:

Nem mehetsz be egyedul a ferfk wcre, mert az messze van tole?:D

Nem.

Ez nem normalis.

Egy csaj miatt se rugd fel igy az eleted

20/L

2018. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!