Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baratnom szeret olyan képeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom szeret olyan képeket felrakni magáról kozossegi oldalakra amin picit mutogatja magát. Vajon miert csinalhatja?

Figyelt kérdés
Vagy pl moziba allunk a bufebe es nem az, hogy olelne vagy ilyenek, all mint 1 diva kezemet a hasara teszi es nezelodik folyton, o elmondasa szerint ismerosoket keres.. Bár nem ettem miertelme 15percen at ismerosoket keresni.. Es akkor mondja h azt ismerem stb. Meg az allando mystorys kepek. Neha képes 1 szal tangaba beulni a kocsiba es ugy jon velem haza, ha jon vki meg oda is forditja a fenekét. Azt a valaszt kaptam, ugyanolyan mint a bikini. Azt nem mondtam neki h a fenekedet meg direkt forditod oda. 19 eves, de lehetne 1 picit gátlásosabb is. Ti mit szolnatok ehhez. Jelenleg ugy vagyok vele, hogy idonkent belovok neki ezt azt par mondattal le is tudjuk es hagyon hadd vegye eszre sajat maga.
2017. aug. 14. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én ezt nem engedném.

Más pasi csak ne nézegesse a te barátnődet.főleg ne a fenekét.

A barátnődnek pedig nem kéne ennyire mutogatnia magát, rakjon ki veled képet.

Mennyit foglalkozol vele?

Szerintem magára akarja felhívni a figyelmet.

2017. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Bár jártok, de igazából semmi közöd hozzá. Ha ő ettől érzi jól magát akkor vagy elfogadod vagy otthagyod. Nem az alattvalód, hogy azt csinálja, ami neked jólesik. Ő most olyan korszakban van, hogy mutogatja magát. Még mindig jobb 19 évesen, mintsem 40 évesen 3 gyerek után. Fiatalon kell a butaásgokat csinálni. Összességében meg tényleg nicns beleszólásod. Megbeszélheted vele, hogy ez neked nem tetszik és akkor talán változtat de egyébként nem te irányítod az életét.
2017. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Mutatsz ilyen képeket?
2017. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gulyás László18 válasza:
0%
mert rib_nc és f_szt akar XD
2017. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!