Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy csaj akivel pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel pár hónapja együtt vagyok de csaj is fura, szüleinek meg nem mer bemutatni mert eltiltanànak korom miatt 6 èv van köztünk szeretem de a csaj nem úgy áll hozzám ahogy én hozzá mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ahogy feltünt nem szereti a kötöttséget, én minnél többet szeretnék vele lenni ő pedig meg elégszik 2 hónap után 3 nappal is, és az van hogy 500 km van köztünk én verem el a pénzem szàllodára meg az útra, azt mondta ő 1 ember miatt nem mondja le a programjait szerintetek mit kène csinàljak? Türelmes vagyok, megértő meg minden de szerintetek ez nem gáz?

2018. szept. 8. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, gáz.
2018. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:
95%
Nyilván szakítasz. Ennek aztán nem sok értelme van.
2018. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom de ez nem olyan könnyű, szeretem
2018. szept. 8. 13:14
 4/4 October15 ***** válasza:
47%
De pont ilyen könnyű. :D [A következők párkapcsolatra nem érvényesek.]: Maximum akkor szoktam hezitálni egy-egy ember elküldésén melegebb éghajlatra ha A): Megígértem neki, hogy nem teszem még valamikor régen. :D B): Ha segíteni akarok neki. Egyéb esetben ha folyamatosan kiakaszt akkor megy a levesbe. ["Jellemhiba", hogy ez a 2 eset nálam qrva gyakori. XD]
2018. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!