Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szakítottatok már valakivel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítottatok már valakivel?

Figyelt kérdés

És ha igen, hogy?

Mit mondtatok neki?

Sablon szöveget (nem benned van a hiba, hanem bennem, túl sok vagy nekem mégis kevés) vagy személyes sérelmekkel magyaráztátok (már ha...)



2018. szept. 8. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Megpróbáljátok megbeszélni mi a baj. Ha nem megy akkor jön ugye a szakítás. Odaállsz elé és elmondod hogy ez így nem jó... bla bla bla. Kb ennyi
2018. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Huhh én két fiúval is szakítottam.


Az első fiúval írásban szakítottam, mert vidéken lakott és az oka az az volt, hogy más tetszett meg nekem.


A második fiúnál is írasban szakítottam, mert az utolsó találkozónál azt hittem hogy megver... Aztán összevesztünk és pár nap után azt éreztem, hogy már nem szeretem így megmondtam neki hogy már nem szeretem, csak fellángolás volt.

2018. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon feltekeny volt, sokszor mondta, hogy ha ez meg ez nem lesz, akkkr szakitok veled. Nekem meg mar elgem volt es csak annyit mondtam, hogy jó, aztan ott rinyalt meg konyorgott...
2018. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Èn is szakítottam már elmondtam az igazat hogy már nem szeretem :
2018. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, én úgy csináltam hogy telefonba mondtam el neki mert távol lakott és elmondtam h nem tetszik ahogy bánik velem, már nem először szólok, meg h a pénzemre megy nagyon meg úgy egyáltalán elegem lett belőle.
2018. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert én is ezt tervezem, de nem tudom.

Élőben szeretném, de félek hogy utánam jön vagy mint írták előttem, hogy kezet emelne rám.

Gondoltam, hogy hívom magammal egy haveromat hogy távolból figyeljen, de valahogy nem tudok úgy fájdalmat okozni a srácnak, hogy a szemébe nézek közbe. Annak ellenére se, hogy nekem legalább annyi szenvedést okozott...

Valami tanács?

2018. szept. 8. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Megtiszteltem annyival, hogy ele alltam es a szemebe mondtam, hogy mar nem szeretem.

Aztan megoleltuk egymast es bekeben elvaltunk:)

Azota is joba vagyunk mint baratok:)

2018. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen.Kiderült a hónap után, hogy a barátnőm nyomul rá és én ezt a fiú barátjától tudtam meg.Ha nem tetszik és szeretnél vele továbbra is jobban lenni mond meg neki, hogy te csak barátként tekintesz rá. Én is ezt mondtam egy fiúnak és mi azóta is jobban vagyunk.
2018. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat azért csak nem verne még, bár te ismered hogy milyen erőszakos.

Egyébként nem lehet megjavitani a kapcsolatot?

2018. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!