Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet “megérezni” azt, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet “megérezni” azt, ha valakivel örökre együtt leszel?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy emiatt jópáran hulyenek fogtok nezni, de en igazság szerint mar azt is megereztem, hogy a baratommal össze fogunk jönni. Mar akkor, mikor először megláttam, valamilyen megfoghatatlan dolog azt súgta, hogy egyszer összejövünk. Pedig akkor egy masik fiúba voltam szerelmes. Kb fel evvel a “megérzésem” után, osszejottunk a baratommal. Most meg egy újabb ilyen “megérzésem” jött, miszerint egész életünkben egy par leszünk. Gondolom az egy teljesen általános dolog a tiniszerelmeknel, hogy a felek azt hiszik, hogy örökre együtt lesznek, de ez valahogy más. A mostani barátom elott is volt kapcsolatom, ott egyáltalán nem éreztem azt, hogy örökké fog tartani. Ne ertsetek félre, nem arról volt szó, hogy az elso perctől kezdve “futókalandnak” tekintettem, de ugy gondoltam, hogy majd ugy alakul, ahogy az élet hozza, nem biztos egyik opció sem. Most viszont valami azt súgja, hogy ez örökké tart.


Nagyon idiótaság, hogy ebben en képes vagyok hinni? :D Nézzetek nyugodtan bolondnak, de ez a helyzet. Szerintetek lehetséges “megérezni” azt, ha valakivel egy életen át együtt leszel?


Köszi, hogy elolvastad, es koszi előre is a válaszokat


2018. júl. 9. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nemtudom
2018. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy megérzés de egyébként abszolút nem igaz. Annyit változhat az ember néhány ötéven belül hogy azt is elfelejti miért is lett annyira szerelmes pont belé anno.
2018. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább a rózsaszín köd. Ha komoly kapcsolatot keresel és találsz akkor nyilván mindegyik partneredről azt fogod hinni hogy az életed szerelme.
2018. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100-ból 90 pár ezt érzi, mégis 100-ból 90 szétmegy.
2018. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 az elozo kapcsolatom is rozsaszin kodos volt, es komoly is, de nem ereztem azt, hogy ő lenne eletem szerelme


(Nem kotozkodni akarok, csak mondom)


Koszi mindenkinek a valaszokat

2018. júl. 9. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem idiótaság, hogy hiszel benne. Abban nem vagyok biztos, hogy léteznek ilyen "jós" képességek, de ettől még lehet, hogy örökre együtt lesztek. Én is hiszek abban, hogy a barátommal egymásnak lettünk teremtve :)

Szurkolok nektek! :)

2018. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Sokaknak bejönnek a megérzései.

Remélem boldog leszel:)

2018. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mindenkinek ment a zold kez
2018. júl. 10. 18:13
 9/9 anonim válasza:
Na együtt vagytok még?
jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!