Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezért ti is szakítottatok volna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért ti is szakítottatok volna?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok,a lány 15,10 hónapot voltunk együtt. Korábban is rakott ki magáról "túl szexi" képet facebookra,de addig kérleltem hogy 3 nap alatt sikerült törölnie. 2 hete viszont megint kirakott egy egész érdekeset,ráadásul egy haveromtól tudtam meg (havi egyszer ha felmegyek,csak messengert használok) mert rámírt hogy ez meg mi a fene. 2 hétig könyörögtem hogy ne rakjon ki ilyen képeket magáról,nem csak róla lesz véleménye az embereknek de rám is rossz fényt vet hogy a párom azthiszi hogy valami playmate. Ma viszont megelégeltem,már csak az járt a fejemben hogy úgyis mindenki látta a képet a 2 hét alatt és már csak szégyent érzek miatta,ezért szakítottam.

Jól tettem?

Szerintem ha szeretett volna akkor levette volna vagy eleve ki se rakja.



#lány #tini #kamasz #playmate #aulöltözött #pont nincs kint a bimbója
2018. jún. 15. 21:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Jól tetted. Így kell ezt csinálni. :)
2018. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Csak eddig normális volt,sőt nagyon szégyenlős,most bolondult meg az utóbbi hetekben. Hiányzik nagyon az aki volt. Kellett kigyógyítanom az önértékelési problémáiból...a ló túloldalától egy mérföldre van már
2018. jún. 15. 21:34
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy jól. Mindegy hogyan viselkedik egy lány, akármit is csinálhat, ha te amiatt szégyenkezel, akkor nincs értelme vele maradni.

Ez olyan, mint hogy én a munkahelyemen, egy raktárban vagyok, összejöhettem volna egy pasival, de még időben kiderült, hogy nem vagyunk egymáshoz valók, de jobban is tettem, hogy nem kezdtem el járni vele, mert csak lejáratott volna azzal, hogy mutogatja a pitsáját. Időnként ugyanis le kell hajolnia vagy guggolnia munka közben, és észrevettem (miután már tisztáztuk, hogy nem fogunk járni), hogy nem zavarja, ha ilyenkor le van csúszva félig a gatya a seggéről... Tiszta undorító. Az egész cég látja, ezen röhög, de olyan igénytelen meg oktondi, hogy jó úgy neki. Én is csak szégyenkeztem volna miatta.

2018. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy önbizalom hiányos a lány ezért rak ki ilyen kepeket. Gondolj bele ha ez öt teszi boldoggá viszont az is igaz h rossz fényt vet rad és o rá de nem tudsz ezen nagyon változtatni.. ezen ne gyötört magad hogy költ tetted e hisz volt már kisebb indok is a szakításra. Uljetek le és beszéljetek mert ez egyikotoknek sem jó, mindenképp növeli az önbizalmát.
2018. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

Jól tetted! Együttérzek veled.. nálam is ugyan ez volt. Majd kinövik ezt a viselkedést ha "beérnek" rendesen.. De 6 "valamit" sose felejts el:


-Ne legyél szerelmes olyan lányba, akin látod hogy

valami nem okés

-Lánynak sose könyörögj

-Éreztesd vele hogy nem marasztaltatod

-Kerüld az érzelmi témákat

-Vedd fel a figyelmét arra hogy más lányok is

tetszenek neked

-Lazán kezeld a kapcsolatot


A lányok sokkal érzelmesebbek. Ha ezt a 6 dolgot megtanulod helyesen használni soha az életbe nem veszel vele össze, és mindig te utánad mennek a lányok, nem te a lányok után. De ha rosszul tanulod meg használni akkor hosszú távon nem megoldás. (Én oldalam, én meglátásom, tudom nem szép)

2018. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Huh utolsó volt neked már normális kapcsolatod? Ha ezek elsőre nem tűnnének fel, egy hét után biztos,hogy otthagynálak. Értem én ,hogy viszonylag lazán kell kezelni fiatalon egy kapcsolatot, de ha te nem vagy érzelmes, megértő, ne várd el fordítva. A legtöbb lánynak ezekre szüksége van.

A kérdésre válaszolva pedig, jó döntést hoztál kérdező. Az emberek ilyenkor sokat változnak, és van, hogy a jelenlegi énjük már nem annyira tetszik és nem is fér össze a gonolkodásotok. Az én exem is megváltozott nagyon, hiányzik, aki volt, de most jobb így.

2018. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
15 éves és már túl van egy 10 hónapos kapcsolaton? Mi a bánat van a mai gyerekekkel? Igen, direkt írtam gyereket. Kérdező, szerintem azzal rontottad el a dolgot, hogy nőnek tekintetted, elkezdtél vele nőkként bánni és nem egy kislányként. Ilyen korban már az nagy szám egy lánynak, ha egy 2 évvel idősebb fiú köszön neki, ha még jár is vele, akkor szinte istennőnek érzi magát, és a fejébe száll az egész. Nem véletlenül mondják a felnőttek, hogy a parkapcsolathoz bizonyos érettség szükséges.
2018. jún. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%

Miért akarod megváltoztatni?

15 éves, mit vársz tőle???

Ez a XXI. század, ha ezen az apróságon akarsz ki, nem is baj hogy szakítottatok.

Emlékezz erre pár év múlva, senki sem tökéletes, próbáld úgy elfogadni, ahogy van :)

2018. jún. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Hát én kicsit túlzásnak tartom hogy ha csak emiatt szakítottál. Meg mi az a túl szexi?
2018. jún. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Nyolcadik hagyjuk már ezt az ostoba dumát! Ha valaki hülyeséget csinál, akkor nem az a megoldás hogy elfogadjuk... ennyi erővel fogadjuk el a pedofilokat is, mert a 21. század, és a nagy csodálatos szuperlisbi nyaljuk ki egymásseggét társadalomban élünk. Hányok ettől.
2018. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!