Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek akkor most meggond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor most meggondolta magát?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel egy táborba jártunk (nyár elején mentem táborba és ő is ott volt). Nem nagyon beszéltünk de nemrég augusztus környékén írt hogy tetszem neki. Azota beszéltünk párszor meg mondta hogy látott a Kökibe csak nem mert szolni és kérdezte hogy van e kedvem találkozni. Mondtam hogy van csak keressünk időpontot hogy mikor. Akkor szinte minen nap beszéltünk, most meg már két hete nem írt. Kicsit megijedtem mert kezdtem megkedvelni és nem esik olyan jól hogy most nem beszélünk...

Szerintetek akkor most várjak vagy hagyjam csak mert a fiúknak kell kezdeményezni és nem akarok én írni először ennyi idő után.


Bocsánat a regényért!!



2018. szept. 11. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Két hete nem írt. Az ilyen talált mást helyetted.
2018. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat szerintem meg irj neki.....
2018. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálta, de lassan haladtatok, neki meg ez nem fér bele, ennyi. Jobb ha elengeded, már valaki mást fűz.
2018. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából ő mondta h neki majd csak szeptemberbe lenne jo talalkozni mert gorogosrszagba nyaralt utanaeg vegig a mamajanal volt aki balatonon lakik es csak augusztus utolso heteben jott vissza (amikor latott a kokibe)
2018. szept. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!