Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? 9 órával a szakítá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 9 órával a szakításunk előtt azt írta szeret és hogy vele leszek este majd délután kidobott.

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátom és én két évig voltunk együtt. Kedd este elköszöntünk, írta, hogy szeret és vigyázzak magamra. Aztán szerda reggel munka előtt írta, hogy menjek át ha végeztem mert nála alszunk.Ez mind 5:45-kor volt. Aztán a vonaton együtt jöttünk haza, már hozzám se ért. Az előtte való két napon (hétfő és kedd) még összebújva aludtunk, mondta hogy gyönyörű vagyok és hogy nagyon szeret. Aztán szerdán amint leszáltunk a vonatról 14:30kor lehívott az aluljáróba és elmondta hogy új életet akar kezdeni és én nem lehetek benne. Én csak megfordultam és elmentem. Tegnap, pénteken erőt vettem magamon és írtam neki. Azt hozta fel hogy én letiltottam és kitöröltem mindenhonnan. Én meg mondtam hogy azért mert különben megállás nélkül zaklattam volna. Aztán írta hogy ő szerda óta felszabadult és boldog. Utána leakart rázni ezért felhívtam. Gondoltam két évet ne így zárjunk le. Bunkó volt velem az elején aztán úgy beszéltünk mint két haver. Letettük a telefont és ennyi.

Van e még nála esélyem? Aztmondta szeretett amikor elhagyott.

Hogy tudnám elfelejteni?

Köszönöm ha elolvastad, kérlek segíts.

Ő 17 éves én meg 18.



2018. szept. 15. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eyyy gurl...


Hagyd a francba, nem ér annyit ez az egész..

Rengeteg más fiú vár rád.. ne ragadj le ennél az egynél.. ezek szerint nem szeretett igazán.

Sajnálom, de szerintem ne próbálkozz. A saját becsületed érdekében.

2018. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
most komolyan?:D letörlöd valahonnan és szakít veled? :D ezért nem érdemes bánkódni!!!! Az én barátnőmet is mindig letörlöm facebookról mégis mindig vissza jelöl :D
2018. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd, ne fuss olyan busz után ami nem vesz fel. Legyen tartásod.
2018. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom mi lesz velem. Sajnos amig vele voltam mindegyik barátomat ellökte tőlem mert zavarta ha velük vagyok. És most őszintén nincs senkim.
2018. szept. 16. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!