Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöjjek az Exemmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek az Exemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves fiu vagyok,és van egy barátnőm akivel mar lassan 2 honapja együtt vagyunk jól el vagyunk semmit nem veszekedunk,de valahogy nem érzem azt amit kénne és újra képbe jött az Ex barátnőm beszélgetünk es feljött az a téma hogy meg próbáljuk meg egyszer mivel azért lett vége mert nagyon rövidre fogtam de ezen mar változtatam, és nem tudom hogy mi legyen mert felek hogy rosszul döntők ha össze jövök vele közben a mostani barátnőm meg mindennel jobban szeret..kérlek segítsetek

2018. szept. 17. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fogok beszólni a helyesírás miatt, de szerintem veled van a gond... csak a gond van veled...

Aki szeretett, az miattad ment el, aki most szeret, azt meg kosaraznád.

Nem lennék a helyedben ;)

2018. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

opps, ez lemaradt

.I.

2018. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már soha nem jönnék össze egy exxel. Ami elmúlt az elmúlt, nem kell újra felforgatni a múltat, ami nem működött az nem is fog később se (tapasztalat). Többször bepróbáltak nálam is hogy újrakezdhetnénk, meg ilyesmik, 1x mentem bele de soha többször. Kb 2 hétig működött a változás utána pontosan ugyanolyan volt minden mint azelőtt és ismét szakítás lett a vége. Viszont ha tudod hogy a mostani barátnőd mindennél jobban szeret mégis minek hagynád el egy olyan miatt akivel 1x már szétmentetek? Dolgozz a kapcsolaton én azt javaslom hátha mégis az idő múlásával elkezded azt érezni amit ő. 2 hónap... az még nem sok idő. :)


L

2018. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj ki a jelenlegi kapcsolatodból, mert nem szereted őt, ezután várj, amíg túlteszed magad exeden és később keress egy harmadik lányt.
2018. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!