Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöjjek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek már sok barátnője volt és most elkezdett nekem irogatni.De nem tudom , hogy azért irogat vagy én tényleg tetszek neki?19L

2018. jan. 9. 16:33
 1/1 anonim válasza:

Szia! :) Azt kérded összejöjj-e vele? Sok mindentől függ. Először ismerd meg, mert párkapcsolatba az ember általában azzal jön össze, akiben bízik és jól ismeri. Nem tudom mennyire ismered, így azt sem tudom, hogy neked tetszik-e a fiú, de nyílván ha valaki külsőre tetszik az egy komoly kapcsolathoz nem elég. Ha komolyak a szándékai, akkor az látszik rajta, de nem szabad elhamarkodottan dönteni. Nem szabad siettetni, mert az ahhoz vezet, hogy később megbánunk dolgokat. Azt írtad, sok barátnője volt. Ha esetleg van olyan, aki tudja a háttérsztrorit a szakítások okainak, akkor sok mindent le tudunk belőle vonni. Túl gyorsan belemenni egy kapcsolatba csak azért, mert végre érdeklődik irántunk valaki nem célszerű, mert innen szoktak jönni azok a sztereotípiák, miszerint "minden fiú csak azt akarja", de ennek az oka a felelőtlen párválasztás és a türelmetlenség. Kezdetben mindenki a szépet és a jót mondja, de aki nem képes vitatkozni érvekkel kulturáltan, hanem veszekedik, vagy aki nem tudja belátni, ha a másiknak van igaza stb; azzal hosszabb távra nem terveznék kapcsolatot személy szerint, mert az ember időszakában nem csak a jóban, hanem a rosszban is képesnek kell lenni kitartani. Szóval ha kíváncsi vagy és egyáltalán adsz egy esélyt neki arra, hogy megismerjen, mindenképpen igyekezz te is megismerni őt és ha hosszabb távon is képes küzdeni, akkor tényleg kitartó, de mindenképpen fontos az is, hogy tudjatok egy hullámhosszon is lenni élőben is. Ne add könnyen magad, csak legyél laza, de tudatos! :D

Minden jót! :)

19/F

2018. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!