Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöjjek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályból aki oda van értem. Igazából látom is meg többen is mondták. Azért vacilálok mert van 2 lány sulinból akik utálják és az egész 7-8. évfolyam basztatja. De mostmár ugye a 8. elballagott. Sokszor voltam vele "intim" helyzetben. Van hogy voltunk egy hetes táborban és ott fogdostam és az ölembe is űlt párszor (erre annyira nem vagyok büszke). Tehát most ezen filózok, hogy összejöjjek-e vele. Holnap délután beszéljük meg telefonon éa júliusban átjön. Szerintetek mi legyen?

2018. jún. 18. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok jót ne várj egy olyan csajtól, aki már hetedikben a szépfiúk ölében üldögél. Ha jól vettem ki, ennyik lehettek.
2018. jún. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sztem hogyha tetszel és ő is tetszik neked akkor nincs semmi akadálya de ha csak kihasznalnad vagy ő téged akkor nincs értelme csak akkor jöjjetek össze ha tényleg szeretitek egymást és tényleg érezték valamit egymás iránt mert ha nem akkor ha rövid időn belül szakítotok akkor nézhet ízek egymás fejet amíg egy osztályba jartok 😄
2018. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak le akar pippantani, és az elmondásod szerint neki tiszteleg a kapitány...

Szóval, egy táboros kaland, vagy egy éjszakás kaland, a vége ugyanaz, sz(ex) és más semmi...

De ahogy gondolod.

Ha magányos a cerka, és viszket a muff is, nincs mit tenni, ha menni kő, hát menni kő... ;)

Amúgy, a kérdésedre válaszolván...

/Szerintetek mi legyen?/

Használjatok óvszert !! ;)

khm... vagy nem xD sztem korai lenne még a gyerek.

Amúgy ,,milyen romantikus,, ! (??)

Délután beszélitek meg telefonon... fú apukám, r0hatt merész gyerek vagy te, hallod-e ?!

Én nem voltam a te korodban ennyire tökös!

Én anyámat küldtem oda hozzá, hogy valljon szerelmet neki a nevemben, és vegyen nekünk óvszert, és majdan arra is megkértem, hogy ő tegye fel nekem a gumit, nehogy lyukas legyen ;)

A biztonság mindenek előtt !!

Cukik vagytok, és igazán YOLO-ban nyomatjátok !

Hajrá fiatalok !

Rajtatok múlik a jövő !

Ízzi rájder öcskösöm !

2018. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!