Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt most miért csinálta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálta?

Figyelt kérdés

Na szóval, volt egy lány. Július elején jelölt be, írt rám. Aztán végül elhívtam találkozni, ra egy héttel találkoztunk. Ez volt az első találkozásunk, nyilván nem csókoltam meg. Aztán egy héttel ra jött a második találkozás, ekkor már megcsókoltam, nagyon jól fogadta, örült.

Ezután találkozni akartam volna vele, de mentek nyaralni 3 hétre. Ez augusztus végét jelentette, mármint arra érnek haza. Miután hazaértek találkozhattunk volna csak esett, ezért nem lett belőle semmi. Ra pár héttel, elhivtam személyesen. (Egy iskolába járunk)

Szóval meg is volt, találkoztunk, megcsókoltam, megbeszéltük, hogy akkor mi most együtt. Nagyon boldog volt, tényleg látszott rajta. (Ez volt szombaton)

Aztán hétfőn délután ramirt hogy ez így nem fog működni.

Megbeszéltük kedden reggel személyesen is. Azt mondja nem működik a kapcsolat kettőnk között. És szakítottunk. Két napig tartott, pedig én tényleg szerettem volna.



Most én vagyok hülye, vagy ez tényleg érthetetlen?


Ha esetleg érted, szólj hozzá, hátha segítesz! :))


Köszönöm, hogy elolvastad! :)



2018. szept. 19. 16:56
 1/9 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, azt mondta, hogy nem érez irántam olyan sok érzelmet.

Most bipoláris vagy személyiség zavara van? :'D

2018. szept. 19. 16:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak egy nyári kaland voltál neki
2018. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges az is, hogy nem volt programja hétvégére. :'D
2018. szept. 19. 17:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy idősödsz ki fogod tapasztalni, hogy a lányok hogy játszanak és használnak ki és ahogy szerzed a tapasztalatod egyre inkább az aljas és sunyi trükkökkel találkozol amiket ártalmatlannak hiszel.

Ő is egy ilyen lány aki csak szórakozik

Ha igazán örült volna akkor nem mondja két nap után h bocs de nem fog menni

2018. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.. én csak azt nem értem, hogy ha csak játszadozott is, olyanokkal azért csak nem dobálózunk, hogy “most akkor együtt vagyunk”
2018. szept. 19. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj nem tudom hány éves a lány meg te, de valószínű nem vagytok annyira idősek.. Egy ilyen (gondolom) tinilánytól miért számítottál normális kapcsolatra? És de, ez sajnos tinilány betegség(tisztelet a kivételnek), hogy sokszor dobálóznak olyan szavakkal, kifejezésekkel, amit még ők maguk sem értenek, gondolnak komolyan, érzik át a súlyát. És mielőtt valaki letolna hogy általánosítok, én is lány vagyok,szóval természetesen nem mindenkire vonatkozott, csak nagy többségében én ezt figyeltem meg.#2 voltam.
2018. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én 16, ő most vagy 15, vagy 16.

Évfolyamtársak vagyunk.

Köszönöm ismét.

Úgy látszik ez menő mostanság.

2018. szept. 19. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a lany (19) olyanokat mondott h kicsim meg eletem meg szivem meg kuldte a szivecskeket es megis csak baratok

En 18 vagyok


#4es voltam

2018. szept. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát jó, de csókokkal, valamit kimondva azt hogy együtt vagyunk, szerintem senki sem barátkozik. :'D
2018. szept. 20. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!