Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lehet neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik nekem.2 és fél évvel idősebb nálam, én márciusban leszek 16 ő meg most decemberben 18.Fogalmam sincs, hogy tetszem-e neki.Szerintetek gáz lehetne neki, hogyha ennyivel fiatalabb lánnyal jönne össze?(nem mellesleg a legjobb barátnőm bátyja az:/ ) Már próbáltam elfelejteni, de egyszerűen nem megy, folyamatosan rá gondolok és bármikor sikerülne egy kicsit elfelejtenem a barátnőm mesél valami irtó aranyos dolgot, amit csinált és újra ,,beleszeretek"
2018. szept. 21. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne ciki, ha 14 lennél akkor igen. 19/f
2018. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki
2018. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy.. 2 év ide vagy oda nem gáz.


Igaz tinédzser korban számítanak azért az évek, de így, hogy 16 felett vagy teljesen okés ha 18 a srác.

2018. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
szinte teljesen ugyanaz ez az én szituációm is..én 15 voltam a párom 19éves (aki szintén a legjobban barátnőm báttya) volt 7ésfél évvel ezelőtt mikor össze jöttünk azóta is egy pár vagyunk és épp a közös gyerekünket várjuk😊 egy próbát megér ;)
2018. szept. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!