Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt és szeretnék vele képet kitenni. Viszont az ő facebook oldalán 5-6 éves képek vannak és ha meglátja valaki, félek, hogy kiröhög. Hogy mondjam el óvatosan, hogy szedje le? Nem szeretném megbántani, mert mindenki volt 12-13 éves, de már ideje lenne leszedni.

15/L



2018. máj. 17. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem fog megsertodni, ha csak szimplan kozlid vele. Vagy leszarod, ha szereted, kirakod.
2018. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell leszedni, csak tegyen fel frissebbet is.
2018. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked mièrt gáz? Most komolyan ebből kell ügyet csinálni? Hogy egy közössègi oldalon règi kèpek vannak a barátodról?:D èn tuti nem szednèm le, mivel lehet "emlèk" is.. Hogy na "ilyen voltam règen". Alapjáraton azt sem èrtem mit foglalkoztat más vèlemènye ilyen tèren, hogy kiröhögnek.. Felesleges.. Mondjuk èn le sz"rnám hogy vannak a barátnőmről kint règi kèpek, szeretem, ès ennyi.
2018. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!