Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert hianyzik a kapcsolat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hianyzik a kapcsolat? Ciki szinglinek lenni?

Figyelt kérdés
3 evig volt baratom es mar 3 honapja nincs es neki meg egybol lett valakije nekem meg nem mert ugy gondoltam ugy nem tudnek tul lepni. Es hianyzik de nem is o hanem h legyen ugy melletem valaki. Es nagyon sokaknak van baratjuk es rossz erzes hogy nekem nem. Es ez igy nagyon gaz? Meg miert erzek olyat hogy nekem soha se lesz tobbe? Vannak fiuk akik probalkoznak nalam de ok meg nem jonnek be. Es nem ertem miert erzem akkor ezt hogy nem lesz tobbe. 17 eves vagyok
2018. júl. 4. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem gáz szinglinek lenni,mindenki volt már,sokan egy ideig lesznek is..ez normális.
2018. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én is nagyon régen vagyok szingli és meg tudlak érteni. Van olyan amikor nagyon belefáradsz mindenbe és jól esne egy ölelés. De nem olyan amit a szüleid vagy barátaid tudnak adni, hanem egy olyan amit csak a szerelmed. Hiányzik hogy valaki mindig érdeklődjön utcánam, a bókok és kedves szavak, az érintés.

Hiányzik hogy szerethessek valakit és az érzés hogy valaki engem szeret.

DD ugyanakkor én sem tudok összejönni olyan valakivel aki iránt nem érzek vonzalmat csak hogy legyen valakim. Egyszerűen nem megy így inkább egyedül tengetem napjaim.

De szinglinek lennk nem ciki hidd el. Egyszerűen néha nem jó érzés de vannak előnyei. A legnagyobb előnye, hogy meg tudod ismerni saját magad, és időt tudsz szánni magadra, ami nagyon fontos. Legyél türelmes és ne add fel. Fiatak vagy, előtted az élet. Járj nyitott szemmel és mosolyogva, meglátod gyorsan akad udvarlod. 💕🤗

2018. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem ciki csak ezt dobta a kocka. Legtöbben igy tengetik mindennapjaikat.
2018. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat❤️
2018. júl. 4. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kő
2018. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nem ertem miert erzem akkor ezt hogy nem lesz tobbe. 17 eves vagyok"


Pont azért érzed ezt, mert még csak 17 éves vagy. :)

Majd amikor már 27 meg 37 leszel, akkor nem az fog érdekelni, hogy másokkal mi van, hanem hogy neked hogy jobb: egyedül-e vagy egy társsal.

2018. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!