Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolat hogyan működhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat hogyan működhet?

Figyelt kérdés
Több mint 100km-re lakik tőlem a barátnőm és itt Budapesten a nyár folyamán ismerkedtünk össze!Hétvégente 1x én 1x ő jön fel!Meddig életképes egy ilyen kapcsolat!Facebookon csak este tud visszaírni mert kollégiumba van a hét folyamán és nem nagyon ér rá,szünetekben váltunk pár szót azt ennyi!De minden Hétfőn majd meghalok annyira hiányzik! Én 18 ő 19!

2018. szept. 24. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hasonlóan vagyunk és lassan már másfél éve leszünk együtt. Terveink is vannak egymással. Egyedül az rossz hogy távolság és azért néha rossz érzés hogy nem tudsz odabujni hozzá meg hasonlók de egyébként működő képes. Várni pedig van akire megéri:)
2018. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha vannak kozos celok mukodhet!
2018. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A barátom Ausztriában él,én Magyarországon,több,mint fél éve vagyunk együtt. A legfontosabb a bizalom illetve a hűség. Néha vannak nehéz időszakok,de,ha igazán szeretitek egymást,akkor tudtok egymásra várni.
2018. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!