Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elfelejtettem a párom születés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem a párom születés napját. És még ő írta meg. Hogy tudnám kiengesztelni? Vagy valami. Ilyen még soha nem fordult elő velem.

Figyelt kérdés
Most tök szomorú vagyok én is és nem tudom mivel tudnám ezt valahogy kompenzálni.

2018. okt. 3. 07:44
 1/6 anonim válasza:
62%
Annyira túl van kapva ez a szülinap/forduló/valentin hogy hihetetlen. Tedd túl magad rajta.
2018. okt. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

írd fel naptárba mindenképp

és enyből, hogy elfelejtetted mit mondjunk mit vegyél neki?? te ismered, te vagy vele... neked kéne tudni, hogy mit szeret

2018. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Cumizd le és kiengesztelődik.
2018. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom hogy mit szeret, de nem igazán tudom beszerezni.

Egyébként nem túl kapott igaza van annyit írhatták volna vagy felhivhattam volna.

2018. okt. 3. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég baj lenne nekem is, hogy csajom elfelejti felkoszonni...
2018. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát engem is bánt. Nem tudom hogy felejthetetlen el amikor általában minden dátumot tudok

Pedig még célzott is rá.

2018. okt. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!