Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem értem hogy most mi a baja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem hogy most mi a baja és azt sem tudom mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A baratom mostanaban hanyagol. Nem ír, nem igazan akar talalkozni, de mikor atmegyek hozza akkor is éppen hogy köszön es gepezik. Most egy par napja ki jelentette hogy neki idő kell, mert Szerinte tul sokat talalkozunk (2-3 naponta latjuk egymast max 2 orara), es ez neki sok. Belementem. Direkt nem irtam neki mert vartam hogy irjon igy 2 napig nem is beszeltunk. Most mintha semmi sem történt volna, ismét elkezdett irogatni meg aggodalmaskodik stb... Szerintetek mi legyen? Hagyjam őt vagy ne? Valaszotokat előre is Koszonom.

2018. okt. 12. 01:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Bűntudata van. Majd elmúlik, és megy minden úgy mint pár nappal ezelőttig. Hogy mit csinálj, azt én nem mondhatom meg neked.
2018. okt. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van amikor magányra vágyik az ember.
2018. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!