Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja lehet? Mit kéne tennem?

Mi baja lehet? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Voltunk korizni, nem estem el egyszer sem, de amikor (a jégen)csak álltunk(pihentunk)akkor valahogy kifordult a lábam, lehet nem is attól van, korizás utan kezdett el fájni, ha megyek nem fáj, ha hozzáérek mar annál jobban, meg ha oldalra mozgatom a lábamat...meghúzhattam?Vagy mi lehet vele?Tegnap történt

Befáslizzuk?


13/l


2016. dec. 11. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább a baleseti sebészetre menj el...lehet megzúzódott.
2016. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De mitől zúzódott volna meg?

Nem estem el😕😕😕

2016. dec. 11. 20:38
 3/10 A kérdező kommentje:

És csinálnának vele valamit?Mit?

Legrosszabb esetben?

2016. dec. 11. 20:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy kifordult úgy a csontok lehetségesen hogy minimálisan elmozdultak.Legrosszabb esetben hát meg is műthetik.Persze nyílván ez nem biztos egy röngen pontosabbat mondana róla.
2016. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És írtam fent hogy a hozzád tartozó kórházba bemész és ott baleseti sebészetet megkeresed de gondolom van hozzátartozó szülőd.Ő tudni fogja mit kell tenni ebben az esetben.
2016. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Anyukám mondta, hogy csak fáslizzuk be

Itt annyira rossz a kórház, múltkor egy baratom konkrétan kettétörte a kezét, fél 7kor mentek, 3/4 9kor hívtákbe RÖNTGENRE!!!

Mi tavaly voltunk(mint később kiderült ínhüvelygyulladással, HÁZIORVOS állapította meg)megröntgenezték, két óra varakozás után

Aztán közölték, hogy nem tudják mi ez, pihentessem

2016. dec. 11. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik kórház,de akkor maximum Budapestre le utazol itt tudom hogy biztosan behívnak hamar.
2016. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4óra mire felérek...vagy több😕
2016. dec. 11. 21:17
 9/10 A kérdező kommentje:
Még ma is eléggé fáj, ha le, de főleg ha fel mozgatom(fel jobban), tudom akkor ne csinaljak úgy
2016. dec. 12. 07:02
 10/10 A kérdező kommentje:

Most hogy így "bejaratódott" már nem fáj annyira, csak érzékeny

Tesióran meg kb.haltam meg

2016. dec. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!