Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a barátnőm nem mondja hogy szeret? Fog ez változni?

Figyelt kérdés

5 Hónapja vagyunk együtt és eddig egyszer mondta hogy szeret, és mikor mondom, hogy szeretem akkor is ritkán mondja azt hogy ő is. Mondta ő ezelőtt már, hogy ő ritkán mondja ki mit érez, inkább kimutatja mint mondja. Vannak viszont néha pillanatai mikor ez nagyon észrevehetően mutatja ki .(Észrevételem szerint nehézkes is számára kimondani mit is érez ). A problémáit is egyedül szokta megoldani és nagyon ritkán mondja el valakinek, annak ellenére is hogy tudja hogy bármiben segitenék neki.

Változhat még ez ,vagy pedig mindig ilyen lesz? Mit gondoltok?



2018. okt. 16. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez függ majd a kapcsolatotktòl, màrmint hogy fog e vàltozni. Èn is ilyen voltam, mint a baràtnőd, kèsőbb én mondtam mindig a baràtomnak, hogy szeretem, és voltam ultra nyàlas pedig naggyon tàvol àll ez tőlem. Aztàn utàna ő nem mondta, most meg mindketten mondjuk. Idő kell hozza ès jò kapcsolat. Èn ùgy èreztem, hogy olyan kapcsolatba nem mondom sokszor, mit èrzek, ahol nem èrzem olyan biztosra. Majd ha règòta együtt lesztek, jönni fog minden.
2018. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne mondogatnia, ha érezteti és érzed?
2018. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elfogadni, de van ilyen. Az emberek változnak. A baratnőm pont ilyen mint amit leirtál. Szeretném én is többször hallani. 2 éve még ő is "nyálas" volt. Ezt ő mondta.

Azt érzi az ember a valtozaskor hogy ha nem ömleng, mondja el napi 40x akkor biztos nem szereti már. Próbálj bizni benne és elfogadni, ő ilyen. Nem könyű, de nem lehetetlen. Nekünk is volt pár beszélgetésünk.

2018. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. okt. 17. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!