Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melánia5059 kérdése:

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú aki most 12.es. Annyit kell tudni róla hogy úgy lássák a barátaim hogy egy kicsit beképzelt. És ebbe bele tartozik az is hogy eleinte mocskolodtak rólam mikor tudomast szerzett rolam. És sokszor ha valahol lássuk egymást akkor csak egymásra nézünk. Gondoltam háha segít az hogy rám figyeljen s így azt csináltam hogy lájkoltam 2 képit fb-n és bejelöltem. Láttam nem jelölt vissza így azt ki üttem s újra be jelöltem . S azzal letiltott. ( Tudom hogy nem volt jó döntés és nagyon elbasztam.)A barátnőm szerint ezt csak azért csinálja mert mostanába megbolondult egy kicsit. Mondtam egyik barátnőmnek ezt, aki nagyon jól ismeri. S azt mondja ezután hogy ő megkérdezi háha valamire megy. Nem ment sokra. Aztán kiderül hogy annak ellenére hogy állandóan néz meg minden nem tetszek neki. Őszinte válaszokat várok és ha lehet bíztatot is!!! Köszönöm előre is a válaszokat!!!

2018. okt. 17. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszel neki. Azért néz, mert ismer és tudja, hogy te szereted őt. De ennyi.


Bocsi, hogy nyers voltam, de ez az igazság. Felejtsd el. Lesz majd más.


Minden jót és kitartást! ^^

2018. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, 1-es jól írta. én is azt akartam neked írni, hogy én, mint fiú mondom neked, hogyha érdekelnéd, akkor elfogadná a közeledésed. De mivel nem jelölt vissza és ráadásul még le is tiltott, egyátalán nem akar tőled semmit. (A fiúk/férfiak kb ugyanúgy működnek, szóval meg merem kockáztatni, hogy az a helyzet, amit leírtam.) Ne haragudj, de ez az igazság.
2018. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valamit tehetek hogy felfigyeljen rám?
2018. okt. 18. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Egyáltalán nem érdekled, sajnos. Ha kapásból le is tiltott, egyértelműen sugározza, hogy ez nem lehet. Ne is próbálkozz nála, csak az idődet vesztegeted. Lány vagy, majd jön más, ne aggódj! :)


Minden jót és kitartást! ^^

2018. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!