Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire kitartó a távkapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kitartó a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Barátom nem rég költözött el a városból ahol lakom kb 50 km-re. Egyenlőre tartjuk a kapcsolatot és ha van lehetőség kb minden hétvégén ott aludnánk a másiknál de a hétköznapjainkat nem tudjuk együtt tölteni, mivel ő oda jár suliba. És az érdekelne, hogy így is lehet egy hosszútávú kapcsolat még belőle?
2018. okt. 17. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom Angliába ment dolgozni 3 évre. 3 év alatt mindössze 4 x volt itthon pár napra. Amikor kiment se internet se mobilunk nem volt. Mégis kibírtuk. Ma már házasok vagyunk.

Ha két ember szereti egymást akkor működik a távkapcsolat. Ha nem, akkor meg teljesen mindegy hogy egy világ választ el (vagy 50 km) vagy a szomszédban lakik.

2018. okt. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy szerintetek mi egy kapcsolat alapja. Sok ember szerint a szex, ők nem tudnak távkapcsolatban lenni. Akik viszont az egymás iránti szeretetre alapozzák és a közös beszédtémákra, érdeklődési körökre stb. azok simán el tudják viselni a távkapcsolatot. Ha minden hétvégén együtt vagytok, az egyébként szinte nem is távkapcsolat. Nagyon sok olyan pár, akik amúgy közel laknak egymáshoz, nem tudnak heti 1-2 alkalomnál többször találkozni iskola, munka vagy egyéb dolgok miatt. Tiniknek nem is kell szerintem állandóan egymás nyakán lógni. Majd ha összeköltöztök, akkor fogjátok egymást látni eleget, még sokat is :)
2018. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátom Indiában van. 2 éve együtt vagyunk. Jövőre találkozom vele szemtől szembe. :) Úgyhogy ez az 50 km nálatok semmi. (legalábbis nekem.)
2018. okt. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nem tud kitartó lenni, max a 2 ember aki között ott a távolság.... Csak rajtuk múlik. De ha már most fosol meg bizonytalan vagy, az már régen rossz jel.
2018. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszihológiailag távkapcsolatnak nevezzük azt, mikor a párkapcsolatban érintett felek legalább 5-6 napon át egybefüggően nem képesek élő kontaktust táplálni és ezáltal a hétköznapok menetében nem ismerik meg egymás szokásait. Ha csak 50 km. a távolság, akkor is távkapcsolatról beszélünk. A távkapcsolatból kiindítható jövőképet 1 év alatt közösen át kell beszélni, különben sérülhet legalább egyik fél vagy a kapcsolat. Ugyanis pont az a probléma, hogy a hétköznapok kiesése által nem mindenben ismeri meg egymást a két fél. Amiben mások megismerik egymást és ezáltal "normálisan" épül tovább a kapcsolat.
2018. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt? Párom Németországban dolgozik, én itthon Magyarországon, havonta 1x jön haza akkor minden percet együtt töltünk. Szintén azt mondanám hogy ha igazán szeretitek egymást minden kibírható! Mi még minimum 2 évet így élünk külön, ezt biztosan tudom de van egy célunk és egymásért megéri várni!
2018. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!