Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tevo legyek, kit valasszak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevo legyek, kit valasszak?

Figyelt kérdés

Nyaron nyaralas alatt megismertem egy fiut, aki 2,5 evvel idosebb mint en. >1000kmre lakik es angolul beszelunk. Nyaron rengeteget videochateltunk, ami nost a suli miatt nem konnyu. Szunetben vegre tudunk talalkozni. Nagyon szeret engem es en is ot,de.... mar nem olyan szinten,mint az elejen. Kb 1,5 honapja egy bulin megismertem egy nalam 1,5 evvel fiatalabb, dadogos sracot, akinek mar elso pillanattol tetszettem,de akkor nem jelentett semmit szamomra. Egy jo hete viszont egyre tobbet gondolok ra es nagyon jol erzem magam vele, de tudja,hogy jon a masik srac es azt mondta,hogy o var ram es barhogy dontok tiszteletben tartja..

1100km, 20eves, angol kommunikáció vs kb.10kmre lakó iskolatars, 17 eves?



2018. okt. 13. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Mi értelme van egy 1100 km-es kapcsolatnak?

Becsüld meg, mennyit tudsz vele lenni mondjuk a következő 1 évben.

2018. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most egy hetet +kovetkezo nyáron 1-2 hetet (kb 6-7evig csak így)

De o nagyon teper es barmit megtesz ezert elmondasa szerint

A másik srac meg 1,5 evvel fiatalabb

2018. okt. 13. 23:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszintén melyik sráchoz húz jobban a szíved? Melyikre gondolsz többet?
2018. okt. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kozelebbihez, de lehet csak azert mert o itt van... de a masikhoz is nagyon ragaszkodtam,pedig csak 3 ember támogatott es en nagyon adok mas velemenyere sajnos... a kozelebbinel biztis azt mondanak, hofy nyomi vagyok mert osszejovok egy fiatalabb, enyhen dadogo sraccal.. borzaszto, hogy milyen gonoszak az emberek
2018. okt. 14. 08:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Az milyen kapcsolat, hogy 6-7 évig évente 2-szer találkoztok?

Én semmi értelmét nem érzem.

2018. okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most fura leszek és gonosz, de nem bántó szándékkal. Ha ennyire lényegtelen a számodra, akkor miért említetted meg, hogy a srác dadog? Ha az idősebb srác is 10 km-re költözne tőled, akkor a dadogós srácnak lenne még valamennyi esélye? Szerintem alaposan gondold át a dolgokat. Először is van az idősebb srác, aki baromi messze lakik, és elég reménytelen a helyzet, de jobban kell neked. Másodszor van a dadogós srác, aki közel lakik ugyan, de olyan nincs ló, jó a szamár is dolognak tűnik.Csak egy tanácsot adhatok: ne azért legyél a dadogós sráccal, mert a másik sráccal nem jöhetsz össze.
2018. okt. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!