Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezhetem vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza az exem?

Figyelt kérdés
Két év elteltével egy hete szakított velem az exem. Főként az én hibáimból lett a szakítás. De változtatnék ezeken a rossz szokásaimon a kedvéért. Viszont szakítás után annyira kétségbeestem, hogy mindenhonnan írni próbáltam neki és visszakönyörögni magam. Emiatt most mindenhonnan levagyok neki tiltva és látni sem akar. Tudom hogy ezt nagyon elrontottam. Egy kis idő elteltével megbékél és talán tudok vele beszélni vagy most nagyon megutált?

2018. okt. 19. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen felejtsd el. Innentől kezdve bármit teszel, az már csak rosszul sülhet el. Valószínűleg okkal tiltott mindenhonnan. Hidd el, neked is jobb lesz.
2018. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én tényleg szeretem és visszaszeretném kapni. Tudom hogy most nagyon rossz véleménye van rólam. Ezen nem tudnék valahogy változtatni?
2018. okt. 19. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj túl rajta. Valószínűleg okkal történt így. Majd találsz olyan párt aki mellett boldogabb lehetsz.
2018. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ami egyszer elromlott azt már csak nehezen lehet helyrehozni sajnos. Engedd el!
2018. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A halott hörcsögöt se lehet feléleszteni.
2018. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki hogy igazán szereted!
2018. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Adj neki 2-3 hetet, hogy nyugodtan áttudja gondolni az egészet. Hidd el keresni fog. Másrészt senki nem akar visszamenni olyanhoz aki könyörög éjjel nappal. Légy erős és ha tényleg szeret jelentkezni fog. :)
2018. okt. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm most már én is belátom, hogy ha bármit is szeretnék tőle, akkor hagynom kell őt egy időre csak attól félek, hogy a könyörgéseimmel az utolsó esélyem is eljátszottam.
2018. okt. 24. 15:35
 9/9 anonim válasza:
mi lett azóta?
2018. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!