Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetem szerezhetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetem szerezhetem vissza a bizalmat hogy tudnam magamhoz huzni jobban s elhitetni vele ujra hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Segiteni tud nekem valaki ebben?

Van egy lany akibe nagyon elmondhatatlanul szerelmes lettem. Egyszer volt talalkozasunk de akkor meg csak barati..Sajnos tavol van tolem s ritkabban jar haza..S csak Facebookon meg Telefonon tudunk beszelni..Egyutt vagyunk mar de a tavolsag miatt folyton feltekeny vagyok..Le adtuk egymasnak Facebook jelszot s egy nap egy torolt beszelgetesnel ratalaltam az exevel egy kozos kepre es kiakadtam de elfelejtettem a datumot nezni s az mar legalabb egy eve volt....Atkuldtem a kep;et s azt irtam neki felejtsen el most kibekultunk de valahogy szeretnem ujra helyrehozni az egeszet s innen a tavbol hogy tudnam? Nagyon nem tudom hogyan kell kezelni az ilyen helyzeteket ez az elso hogy ilyen szerelmes vagyok...A feltekenysegemet nem tudom kordaban tartani..Nagyon feltem ot..



2018. febr. 22. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
49%
Amíg féltékeny vagy, addig nincs megoldás. Ha igazán szereted (nem csak a hormonjaid tombolnak), akkor bízol is benne. Ha bízol benne, nem vagy féltékeny. Ennyi.
2018. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!