Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem ért meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ért meg?

Figyelt kérdés
18 vagyok szakgimnazista anyámmal élek ezért még... van egy barátnőm nincs keresetem semmi szóval minden előfizetést anyámék fizetnek... anyáméknak nincs szüksége internetre de nekem van hogy tudjam tartani a kapcsolatott a 15km re lakó barátnőmmel... ezért anyámék egyetlen egy dolgot kérnek amit én meg is teszek... ennek érdekébe de ez a barátnőmnek nem tetszik ezért hisztizik folyton... én elmondom neki hogy ezért teszem meg azt az 1 dolgot amit kér de ő csak azt mondja aha persze tudod ki hiszi el :) mit tegyek írjátok le légyszi hogy most neki van igaza? Azt se kell megtennem azt az 1 pici dolgot?

2018. okt. 21. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Segítene ha mondjuk körül ìrnàd a dolgot. Ha meg nem ért a szép szóból akkor marad a pofon meg a dupla dab
2018. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy hisztis liba. Legközelebb mondd meg neki, hogy rendben, nem teszed meg azt a (szörnyen titokzatos) dolgot anyádéknak, de akkor lemondják az előfizetést, szóval a leányzó húzzon el diákmunkázni, mert onnantól őneki kell előteremtenie a pénzt a netedre. Vagy ez, vagy befejezi a hisztit és hagy téged otthon segíteni. Ennyi.
2018. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!