Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm miért lett távolságta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért lett távolságtartó, ez jel, hogy nem szeret? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk egyutt es mostanába azt érzem távolságtartó.

Onnan érzem hogy

Ezt érzem.

Mondja hogy ugyan ugy szeret stb..

De mikor pl en nem szolok hozzá o se hozzám.

Akkor mikor pl beszélgetünk megnéznék valamit interneten a telefonján (mert hogy az közelebb van)

Akkor egyből kapja ki a kezemből, mintha féltené...

Akkor mostanság nem bújik oda hozzám mint anno.

Valamire feszt kezedem magam rosszul érezni magam vele ilyen távolság tartást érzek.


2018. okt. 30. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok paraszt lennu vagy valami, de nem lehet hogy megcsal?

A megcsalt ismerősök mind hasonlókat emeltek ki, pl hogy az illető máshogy csókolt, vagy a telefon féltése... Csak egy ötlet.

2018. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. De egyébként én is a megcsalásra gondoltam ahogy olvastam. Viszont lehet hogy egyáltalán nem az. De ha beszélsz vele akkor szerintem látni fogod rajta hogy mi van még akkor is ha hazudik.
2018. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy félti a telefonját, mert lebukik. Nem a te hibád, ő nem képes őszinte lenni. Én a helyedben szakítanék, mert ez már nem kapcsolat, csak átverés.
2018. okt. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megcsalni biztos nem csak
2018. okt. 31. 08:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez pedig egyértelmű jele annak, hogy mással írogat a hátad mögött.
2018. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megcsalás az tuti kizárva. Sokat vagyunk együtt.
2018. okt. 31. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, gondold át kicsit. Ha nem is találkozgat mással, de írogatnak. Miből gondolom ezt? Kikapja a telefonját a kezedből, tehát titkol valamit. A helyzetet tekintve csak egy másik pasi lehet. Nincs már közös témátok, ha minden oké lenne, nem lenne gond a beszélgetéssel. Inkább mással lenne, de valószínűleg örlődik, hogy kit válasszon, a biztosat vagy a bizonytalant. Nem bújik hozzád, nem érez már úgy irántad. Kihűlt a kapcsolatotok részéről. De ha nem hiszed, kérdezd meg őt.
2018. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elhidegült tőled, nem érzi már azt, mint régen. Nem biztos, hogy megcsal, de tuti másokkal beszélget, akik fűzik. Biztos jól esik neki az idegen bók. Meg sok lány nem hagy ott, míg nincs egy majd nem biztos másik, mert nem akarnal egyedül lenni. Sürgősen találj ki vagy csinálj valamit, mert nem lesz jó vége...tapasztalat
2018. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!