Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok elvből elutasítják a kövérebb fiúkat? (többi lent)

Figyelt kérdés
A lányok miért gondolkoznak csak sovány fiúkban? És miért nem jöhet szóba egy kövérebb se? És itt nem olyan szétfolyó, ápolatlan típust kell elképzelni, hanem aki pl. az osztály legjobb scanderosa, csak épp kövér is, de inkább az a védelmező fajta. De most nem is ez a lényeg, hanem az hogy manapság a lányok valamiért elvből elutasítják a kövéreket, mintha valami társadalmi elvárás lenne, hogy nem lehet kövér barátjuk.

2018. okt. 31. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igazabol szerintem ez butasag, vagyis attol fugg, milyen lanyokat nezel. kis ribiknel ez biztos igy van, viszont nalam peldaul (igen, en nem tartom magam annak:)) nem ez a fo donto szempont.

ha csak a kinezetet nezzuk, akkor nekem a "kozepes"sracok jonnek be, vagy hogy mondjam:D akik nem csontsovanyak (huh, ok nagyon nem tetszenek), de ugye nem is igenytelen dagik, mint ahogy te irtad. van egy arany kozeput. viszont a szemelyiseg nyilvan minden esetben rengeteget tud valtoztatni, es nem a sulyon mulik, hogy vonzodom-e valakihez.

2018. okt. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom tini lányokra gondolsz. Hát kb ebben benne van a válasz. Mert ez a trendi (mellette mondjuk egészséges is). Neked mondjuk miért a formás cickójú, formás fenekű lányok jönnek be? Egyszerűen ezt látják a különböző médiumokból. De nyugalom, pánikra semmi ok. Később majd az lesz a legeslegfontosabb, hogy mennyire vastag....mármint a pénztárcád. Akkor majd lehetsz te bármennyire kövér is, mindenféleképpen találsz majd lányokat :)
2018. okt. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Van egy csomó kövérebb ismerősöm, nem látom, hogy így lenne.


Nyilván hátrány ismerkedésnél, ha valakinek nincs jó teste, de ez igaz lányokra-fiúkra egyaránt.

2018. okt. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem csak most van, régen is így volt.

A kövérség se nem szép, se nem egészséges.

Nőnél se, férfinál se, és a nagy többségnek nem is tetszik.

Nem a társadalom miatt, hanem egyszerűen nem esztétikus.

2018. okt. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

A fiúk miért csak a csonti lányoknál kezdeményeznek? Miért nem kell nekik egy csinos, nagy mellű de picit husibb lány?


Nos, a lányok pont ezért nem foglalkoznak tini korban a husibb fiúkkal.

2018. okt. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez teljesen ember függő, hogy kinek mi jön be. Nekem például bejönnek a mackós srácok, de a barátnőim meg sokszor nevetnek, mikor egy nagyobb darab fiú jön és azt mondom, hogy tetszik. (Persze nem bantasból, nem is veszem annak, és nem is érzem cikinek vagy ilyenek, mielőtt valaki félreértené.:) ) Szóval szerintem csak meg kell találnod azt a személyt aki olyannak szeret amilyen vagy.

17/l

2018. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem így van, rengeteg kövér embert láttam már olyan szinten vonzó párral mellettük, hogy még a tisztalelkű Jézus Krisztus is rájuk rántaná ha látná őket.
2018. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy elvből utasítanának el. Itt más szempontok is közrejátszanak. Pl. ha nem csak kövér vagy, de csúnya, vagy az öltözködési stílusod sem naprakész, akkor ne várd a csodát :D.

Egyébként meg van olyan nő, akinek bejönnek a mackós férfiak. Ha úgy döntesz, nem vársz amíg szembe jön egy ilyen, akkor, barátom, le kell fogyni.

2018. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint bejönnek a husisabb fiúk is. Ez egyáltalán nem kizáró ok. Az már annál inkább ha bunkó és tudatlan.

18/L

2018. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem így van...

Neked még nem volt olyan hogy tetszett egy ducibb lány?

Az öltözködés, ápoltság a lényeg inkább

2018. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!