Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kövérebb, ducibb csajok:...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérebb, ducibb csajok: nálatok előny, ha a pasi is testesebb?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor összejönnétek olyan vékony sráccal, aki igyekezne mellettetek mackósra hízni? Segítenétek neki ebben?:-)


Tudom, hogy fura kérdés, csak kívácsni vagyok.


19/F



2015. nov. 6. 13:37
 1/6 anonim válasza:
Hat figyelj ízlés kérdése . Az ilyen cuki mackós fiukat szeretik a lányok :) . Meg ugye a kigyúrt sportolókat de azok általában csak a kuldore mennek es dugni akarnak . Szóval ha kicsit macis a fiu es kedves belül akkor szerintem egyértelműen a mackó nyert :D
2015. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A túl vékony/túl elhízott nem jön be, azon kívül minden, de igazából kapcsolatban engem zavarna, ha vékonyabb a srác, de csakis magam miatt.

18/L

2015. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegy a testalkata, ha ápolt, igényes külseje van. Viszont nem értem miért segítenék mackósra hízni Neki, én se etetem magam azért, hogy minél kerekebb legyek, sőt, csak ugye van, ami közbe szól.
2015. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem én feszélyezve érezném magam ha én lennék a nehezebb. És nem is az a lényeg hogy a fiút megetessék rendesen mert az megint nem jó ha nagyon sovány vagy nagyon kövér (mint a lányoknál, sztem ez érthető), azért valamennyire izom inkább legyen rajta mintsem háj, de ha magas már az is előny szerintem. Nem vagyok 100kg :D de ne préselődjön össze ha az ölébe ülök vagy ilyesmi... Ezért feszélyezne.
2015. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem a vékony fiúk a gyengéim. :) 18L
2015. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem minden megfelel, amìg ápolt és egèzsèges kategòriába tartozik (nem anorexiàsan vèkony és nem 200kg.)

De a mackòk jönnek be a legjobban :)

2016. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!