Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tesznek/tehetnek a rendőrök?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesznek/tehetnek a rendőrök?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen ezt a kérdést már feltettem, csak törlődött.


Tehát, a legjobb barátnőm (16) és a barátja (18) már 3 éve együtt vannak. A lány szüleinek már a legelejétől fogva nem tetszett/tetszik ez a kapcsolat, alig engedik őket találkozni, jobban mondva tiltott szerelembe estek. Nagyon szeretik egymást, ezt tagadni se lehet, és már bele untak ebbe. Jött az az ötlet, hogy megszökteti a lányt. A fiú vett egy házat 3 órára onnan, ahol a lány lakik, erről ugyanis a lány szülei nem tudnak. A szöktetést úgy tervezték, hogy egyik este amikor a lány szülei nincsenek itthon, a fiú érte megy kocsival, és mennek a fiú lakására. Segítsetek kérlek!! Mit fognak tenni a rendőrök??? Nem szeretném ha főként a barátnőmnek, de a fiúnak sem esne baja!! SOS!


2018. nov. 1. 13:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy úgy tudom, hogyha van velük nagykorú, akkor a lányt nem vihetik vissza és addig marad ameddig akar...? Javitsatok ha rosszul tudom!!!
2018. nov. 1. 13:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a lány szülei biztos hogy a fiúra fognak gondolni, hogy biztos ő tette a rendőröket is azon a szálon fogják elindítani hogy ahol a fiú, ott a lány. Megkeresik hogy hol lehet a fiú. Megtalálják, vele együtt a barátnődet. Mivel nincsen 18,hazaviszik.
2018. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jobb esetbe figyelmeztetés, rosszabb esetbe be is viszik a rendőrök

kap egy felfüggesztettet és onnantól az állás keresés is bajosabb lesz

2018. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3as vagyok

tudok olyanról, hogy csaj lement a pasinál, a srác 18 volt és büntetlen előéletű ezért meguszta figyelmeztetéssel

de szóltak neki, hogy még egy ilyen ne legyen mert 72 órára beviszik

2018. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemes ezzel szórakozni, sokkal értelmesebb módon is ki lehetne játszani a szüleit, így maximum a fiú jövőjét helyezik kétséges helyzetbe.

18 évesen amúgy honnan volt házra pénze? Owo

2018. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szülei segítették a fiút állítólag pénzzel a házra, de elhihetitek én annyit tudok a fiúról hogy semennyit..
2018. nov. 1. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!