Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire tudnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudnátok egy ilyen lányt elviselni magatok mellett?

Figyelt kérdés
A korom most lényegtelen szerintem. 154 cm vagyok és sajnos nem fogok nagyobbra nőni. Nagyon gátlásos vagyok. Nehezen oldódok fel mások előtt főleg nagyobb közösségben. Nos ez itt a baj hiszen rettentően nehezen ismerkedek és nagyon nehezen szerzek barátnőket nemhigy egy normális szerető barátot. Erre valami tanács? Nehezen találom meg a közös témát... Általában a telefonomat bújom, hogy ne legyen kínos, beszélgetésem, de így meg antiszociálisnak könyvelnek el amit ezek után nehéz lemosni róla. Rengeteg kínos szituációm volt eddig. Azt mondják jó stílusom van és a kinézetemmel sincs semmi probléma. (Fosszínű haj, kék szem, hosszúkás arc, bár alakom nem igazan valami nagy szám olyan átlagon aluli) kreatívnak mondanak illetve ha megnyílok valaki előtt akkor humoros kedves tudok lenni, de ha nem nyílok meg bunkónak es nagyképűnek tűnök. Rengeteget gondolkozom egyes szituciókon illetve mindent túlgörcsölök. Nagyon ijesztő ez így nem? Valaki egyáltalán el tudna fogadni? Valami tanácsotok van? Elnézést a hibákért, de nem valami híres magyaros vagyok/leszek/voltam. Üdv egy szerencsétlen lány
2018. nov. 4. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mellettem meg sose erezte magat kinosan senki. Birom az alacsony lanyokat es ha tenyleg intelligens vagy akkor ja. Siman elfogadnalak :) ezek nalam ellenkezoje a kizaro oknak
2018. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fosszinu haj? wtf
2018. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez amit leírtál egyáltalán nem probléma, sőt, nálam még sokkal de sokkal több pontot szerzel mint egy mai ri&i. Sokkal, de sokkal nagyobbra tartom az olyan lányokat, mint te. Az exem is hasonló volt.

Az, hogy "kicsi" vagy egyáltalán nem baj, inkább így "aranyosabban" nézel ki.

Ha nincs téma? Valami tök random hülyeséget simán fel lehet hozni amin együtt nevetünk xdd

Én is egyébként túlgondolok mindent és amikor volt barátnőm (hasonló mint te) együtt gondoltunk túl mindent, mivel nem egy suliban jártunk, mesengeren bátorítottuk egymást, amikor meg kettesben voltunk, akkor meg már nem is éreztünk kínosnak semmit.


Ha gondolod egyébként írhatsz privibe, beszélgethetünk is (nem kell félni, nem vagyok egy mai páwagyerek (: ). Talán tudok egy két tippet adni hogy hogyan léphetnéd át a gátlásaidat. Hiszen elkezdtem létrehozni egy csoportot amibe hasonló fiúkat, lányokat veszek be, mint te. Akik egy kicsit gátlásosabbak. Én úgy gondolom hogy együtt többet érünk. Meg segítünk egymásnak, ötleteket adunk egymásnak hogy hogyan éljük túl a mindennapokat (:

Úgyhogy ha gondolod írj! És mások is írhatnak a csoporttal kapcsolatban ha gondolják!


16F

2018. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne egy ilyen önbizaloshiábyos csaj, aki majd sajnáltatja magát nekem, előbb járnék egy 200 kilós önbizalommal teli csajjal. Ha ezen nem változtatsz ne várj te senkit, először fogadd el magad, mert ez rohadtul taszito.
2018. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne mindegyik tulajdonságod, a kínosság is, egyetlen probléma az lenne, ha velem szemben is gátlásos lennél, mivel én egy kapcsolatban elvárom a 100%-os bizalmat és összhangot, ami kizárná ezt.
2018. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg elfogadni magad. Alacsony vagy? Ez vagy Te és kész. Legalább kitűnsz a tömegből :) (nekem kifejezetten bejön ha egy lány alacsony) Nincs gond azzal, hogy antiszociális vagy de ha zavar akkor tegyél ellene! Próbálj máshogy gondolkodni. És a legfontosabb dolog hogy NE próbálj megfelelni másoknak! Te ilyen vagy és kész. Aki szeret az magad miatt szeret. Írj rám nyugodtan ha ismerkedni szeretnél vagy csak tanácsot kérni! Egy 17éves fiú véleménye
2018. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!