Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Együtt szeretnék aludni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt szeretnék aludni a barátnőmmel, és azt mondták neki hogy először mikor ott alszok akkor külön ágyon mert hogy ez valamilyen illem/szokás, de utána aludhatunk már együtt. Ti hallottatok hasonlóról?

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig még nem.
2018. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de csak kibírsz egy alkalmat úgy, hogy nem farkalod meg. Utána meg jöhet, amennyi jól esik.
2018. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem is így volt.

Ez szerintem csak a szülők nyugtatasara van, hogy tudják illedelmes vagy picit és nem rögtön azt szeretnéd.

2018. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Anno a vőlegényem nagymamája is így tett, ami akkor (23 évesen) eléggé meglepett bennünket, de nem adtunk neki hangot. Egy éjszakát kibírtunk, ő meg nyugodt erénycsősz lehetett - amúgy nagyon kedves néni volt.

Nem tudom, Ti hány évesek vagytok, de általában nem nézik a szülők jó szemmel, ha a tinédzser korú lányuk nemi életet él. Ha csak az első éjszaka, még nem is nagy kérés - szerintem.

Van még 60-80 éved, bármennyit szexelhetsz, ha mások is úgy akarják :)

2019. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!