Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ismertek olyan társkeresőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan társkeresőt itt a neten, ami még nem halt ill. lehet értelmesebbekkel ismerkedni, bármilyen jöhet, ahol pozitívabb tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem kell feslegesen válaszolni, ha nem muszáj, elég ha csak akkor írsz hogyha tudsz, ha nem akkor úgy is felesleges...
2018. nov. 6. 23:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak a szokványos társkeresőket ismerem, de szerintem itt érdemes lenne is.erkedni, hiszen itt több értelmes ember is előfordul és máris nagyobb az esély.

Én régen a tindert, badoo, lovelyt próbáltam ki, de nagyon nehéz talàlni normális embert.

2018. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az biztos, én már 2011-ben sem találtam normális embert, pedig keményen keresgéltem, egyszerűen mintha menthetetlen lenne ez az egész, de már úgy 2014 óta egyre szakadna szét ez az online társkereső atomjaira, annyira hiteltelen már...
2018. nov. 6. 23:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha mondana valaki egyetlen érvet máris boldogabb lennék amúgy, viccc :)
2018. nov. 6. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát úgymond ezek a népszerűbbek, én is csak ezeket ismerem.

A többi meg már felnőtteknek való.

Ezeken a helyeken inkább csak alkalmit keresnek.

Itt amúgy ha olvasod a kérdéseket és megtetszik az egyik kommentelő válasza akkor simán ráírhatsz és lehet lesz belőle valami.

Néha úgyis vannak ilyen ismerkedős kérdések.

Én facebook-on szoktam még ismerkedni, de ott is nehéz normális embert találni.

Keresni,kell az ilyen embereket.😉

2018. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!