Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meg ismertem egy lányt akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg ismertem egy lányt akit szeretek! de 14 év van köztünk várjak? És szerintetek az jó ha mindketten szüzek vagyunk az elsőnél?

Figyelt kérdés

Tisztességesek a szándékaim, úgy hogy szívesen várok is, a baj csak az hogy ő meg túl fiatal. És attól tartok hogy úgy járok majd vele is, mint az előző lánnyal, akire 8 évet vártam a semmiért! És még csak ember számba sem vett, jó ez a lány másmilyen. Már többet kaptam ettől 4 hónap alatt mint attól 8 ev alatt! Szerintetek várjak? Azt még el kell mondanom hogy szűz is vagyok. Legnagyobb szégyenemre:( Most ez a lány, azt mondta hogy biztos nem velem foglya el veszíteni. Nem tudom viccelt vagy komolyan gondolja, nem értem a női logikát. És szerintetek az jó ha mindketten szüzek vagyunk az elsőnél? Válaszokat várok és köszönöm!

De aki nem kockáztat az nem is nyerhet nem igaz?

Vagy tévedek?én várnék rá!és azt súgja a szívem, hogy fogok is!de én sem vagyok mar 20 éves..((



#szerelem #barátság #kapcsolat viszonzatlan szerelem
2018. nov. 7. 07:34
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
94%
Szerintem egyáltalan nm baj ha mindketten szüzek vagytok.A masikat illetoen ha o varni szeretne varj megeri de sztm olyannal nm viccelsz hogy biztosan nm veszted el veled .
2018. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
14 év az rengeteg, és ultragázak az ilyen kapcsolatok... Persze várhatsz, ráérsz, (ahelyett hogy korodbeli nőkkel foglalkoznál...), szóval majd felnő a kislányka és rájön, hogy ki és mi érdekli, valószínű nem te leszel az. Max akkor leszel te az, ha valami stikli van a lányka agyában és ragaszkodik a jól bevált kínkeservhez.
2018. nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
atya ég te szerencsétlen pedofil. senkinek se kellettél ezért most szűz kislányokra hajtasz?? borzasztó szánalmas. helyesírásodból ítélve még egy ostoba kretén is vagy. az ilyennek börtönben lenne a helye. szállj le arról a kislányról én azt javaslom.
2018. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Az nem gáz, ha két hasonló korú szűz, és egymással veszítik el.

Az gáz, ha egy felnőtt férfi egy tinilánnyal akarja elveszíteni a szüzességét.

Menj el hivatásoshoz és túl leszel végre rajta.

2018. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ahahahaha, most nagyon röhögök... :) :) :)
2018. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
63%
A fogalmazásod elég gyerekes. A 14 év egyébként nem gáz, köztem és a párom között 16 év volt a különbség, szerintem nincs ezzel semmi baj, azzal viszon igen, hogy várni akarsz rá. Szerintem a csaj nem viccelt azzal, amit mondott. Én inkább messziről csodálnám őt, és közben ismerkednék másokkal is. Közben persze lehet barárkozni vele, de a lány fogja eldönteni, hogy akar-e tőled valamit, nem te. És akkor majd a lány ad jeleket, meg szertne majd veled több időt tölteni, de ezt csak is ő fogja eldönteni, te csak annyit tehetsz, hogy normálisan viselkedsz, és közben nem zárod ki magad körül azokat a nőket sem, akik idősebbek és már nem szüzek.. Egyébként nem tudom mi történt a másik lánnyal, és nem akarlak megbántani, de 8 évet várni valakire.. Semmi értelme.. Ez is azt sejteti, hogy gyerekes a felfogásod, talán fejben kéne először rendbe tenned magad, mielőtt párkapcsolaton gondolkozol..
2018. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

6: Ha a lány 13 éves a férfi meg 27, akkor se gáz szerinted?

Mert gondolom, nem egy 30 éves nőről van szó, és akkor kérdező meg 44 éves.

2018. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindenkinek a válaszát,és még várok!

és a 3-dik hozzá szólónak aki ma 08:38 irt,üzenem te BAROM!,akkor kritizálj ha ismersz!ha nem akkor az ilyen meg jegyzéseket hagyd meg magadnak!

Mint említettem a lánnyal tisztességesek a szándékaim,és nem lenék olyan soha mint te, mert ha mar ilyen gondolat jár a fejedben akkor inkám lehet te vagy az!

Mert hogy én nem az biztos!ezt bizonyítja az is, hogy az előző kapcsolatomra is vártam 8 évet tisztességesen A jó atya is látta,a helyes írásomba pedig jogos hogy bele kötsz,de ez nem szép írás verseny!és nem erről szól..

szóval fel is út,le is út!

Az első hozza szólónak aki 08:01 irt, szinten köszönöm hasznos volt a válaszod!

és 08:17 is ..

amit 11:50 mondott ez válóban meg fogott és el gondolkodtató volt számomra..igen lehet hogy néha gyerekesnek tűnök de az a szép az életben, ha még a felnőtteknek is meg marad egy kicsi a gyerekkorából..

(Amúgy meg meg 30 alatt vagyok,szóval még nem öreg)

Amúgy köszönöm,mert van benne valami!

Szóval csak,annyit mondanék Isten útjai ki fűrkészhetettlen!

2018. nov. 7. 15:05
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szoval azt mondod hogy maximum 29 eves vagy akkor a lany 15 eves. Ha tisztessegesek a szandekaid ha nem ez pedofilia.. foleg ha 27eves vagy peldaul akkor a lany meg altalanosba jar.. Es ilyennel nem hiszem hogy viccelodne. Azon nem gondolkodtal el hogy csak kihasznal? Eza legvaloszinubb ha minden amit irsz igaz es tisztesseges vagy.
2018. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Na mond csak 14:52 te nem látod mit irt?az előtted szóló?? közte és a párja közt is 16 év volt.

A kor valóban nem számít..ha a két ember meg érti egymást és hasonló a fel fogasuk!

De aki 11:50 kor válaszolt.

Tisztelem,és becsülöm minden szavát mert igaza van!

2018. nov. 7. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!