Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire erkölcstelen osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire erkölcstelen osztálytársam exével összejönni?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy az osztálytársam volt barátjával egymásra találtunk. A lánynak ehhez semmi köze,közös baráti társaságban ismerkedtünk meg a fiúval, előtte csak köszönőviszonyban voltunk a fent említett okok miatt.

Kicsit tartok a dologtól, mert a lány mégiscsak az osztálytársam, viszont nem vagyunk jóban, sőt, tudomásom szerint kifejezetten nem szimpatizál velem.

Ti hogy látjátok a dolgokat?



2018. jan. 1. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Értem én hogy nem lehet parancsolni a szerelemnek, de azért ez így elég gázos helyzet:I Hasonló szituációban voltam én is 10ben. Mondták hogy nem kéne összejönöm az osztálytársammal mert mi lesz ha szakitunk, összeveszunk...stb ráadásul itt is a srác exe az osztályban volt. Na én mindezek ellenére belevágtam, de nagyon nem kellett volna. Fél évig bírtunk mert a srác exe konkrétan megkeserítette az életemet, ez a gimi végéig tartott. Lehet ez csak nálunk volt így, de én ha tudtam volna hogy ez lesz belőle semmiféleképpen nem kezdek ki vele.
2018. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia:)

szerintem probald meg vele mindenkepp

en ugy jottem ossze a baratommal, hgy egyik osztalytarsam 2 evig teljesen oda volt a sracert, aztan koztem es kozte kezdtek kialakulni dolgok es megprobaltuk es azota egyutt vagyunk( nemreg 1 eve:))

16L

2018. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bateszka válasza:
Ha ez az osztálytársad nem a barátnőd meg semmi, és mondjuk nem 1hete szakítottak, akkor semmi akadálya nincsen.
2018. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!