Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal, azonban az utóbbi időben elég furán viselkedett. Kezdett egyre jobban elhidegedni a kapcsolat, de aztán pár hete minden megint visszaállt a régi kerékvágásba. Viszont tegnap voltunk 3 haverjával bulizni. És a barátom 4-szer lek*rvázott engem a barátai előtt. Én megsértődtem, és hazamentem még a buli kezdete előtt. Szerintetek mi lenne a helyes döntés? Eléggé szíven ütött, amiket mondott rólam.😭

2018. nov. 12. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat eloszor is mindenkepp beszelj vele errol h az mi volt meg ilyenek... aztan annak alapjan amit mondd ahogy reagalj lehet tovabb gondolni a helyzetet valamilyen iranyba.
2018. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 egyre ***** válasza:
16%
Másodjára folytsd meg a srácot egy párnával utánna akaszd fel magad.
2018. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szó nélkül szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ez a fiú nem szeret téged.
2018. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked akkor vond őt kérdőre, hogy mégis mit jelentett ez. Ha mégsem csak simán felejtsd el, nem érdemel meg téged.
2018. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!