Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
Már szászor megkaptam másoktol hogy "ők nem lennének egy ien féltékeny tipusu pasival".De azt senki se mondja,hogy mit tegyek hogy ne legyek az?És csak az én hibám?

2018. nov. 13. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
A helyesirásom borzalmas tudom.De papiron szebben/jobbam irok!
2018. nov. 13. 14:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért vagy féltékeny, mert nem bízol a párodban vagy azért mert alulértékeled magad?
2018. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mind kető...
2018. nov. 13. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem féltékeny lenni
2018. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos nem ertem az osszefuggest a papiron irassal es a neten irassal kapcsolatban de mindegy is.

Egy kis egeszseges feltekenyseg nem gond de mertekkel.Fontos hogy megbeszeljetek a parofdal a dolgokat es hogy mindketten ereztessetek hogy szeretitek egymast.

2018. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En meg annak orulnek ha a pasim féltekeny lenne. Nem adnék ra okot, de akkor is neha jol esne xd . Ki erti ezt...
2018. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!