Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi ez bennem? Mit tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez bennem? Mit tudnék tenni ezellen a hülyeségem ellen es mi ez? Nem bízok es utálom magam?

Figyelt kérdés

Folyton olyan érzés van bennem, hogy nem vagyok túl jó a páromnak...

Akkor mostanság, olyan érzés van bennem, hogy ha van egy is viták vagy nézeteltérés akkor az játszódik le hogy ez utan nem érdemlem meg tőle h hozzám érjen csókoljon stb.

Meg hogy jová kell tennem valamivel mert nem tudok lenyugodni meg akkor is ha nem történt semmi. Csak nézet eltérér.

Most is volt hogy beszéltünk bizonyos dolgokról akkor is ideig óráig jo volt aztan megint előjött bennem egy ilyen h jaj megint rosszat mondtam baj van. Jóvá kell tennem.

Meg akkor van az is hogy nem tudom hova rakni hogy a parom az ilyen butasagom mellett hogy tud bennem bízni.. Tudom h szeret meg minden de ez nekem új....

Ennyire szeretne vagy mi...

(2 éve vagyunk egyutt)


2018. nov. 14. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány
2018. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pont ilyesmi helyzetben vagyok, mint te. Sokszor eszembejut hogy annyi nálam sokkal jobb lány van a világon, én annyit hibázok, miért pont engem választott, stb. Emiatt sokszor féltékeny is vagyok ha más lányokkal van, nemtudom nálad ez megfigyelhető e.

Ennek az oka az önbizalomhiány. Képes vagy elfogadni magad? Ha a tükörbe nézel, milyen embernek látod magad? Én főleg viták után egy utolsó ny.omoréknak gondolom magam, remélem nálad jobb a helyzet.

De nekem is és gondolom neked is elmondta a párod, hogy nem véletlen, hogy pont téged választott. Lehet hogy vannak problémáid, hibáid, de elfogadja és szeret. Nem mindig csak a rossz oldaladat kell nézni, sokan ezt csinálják. Oké, kiverted a hisztit valami miatt, majd ezután úgy érzed, jóvá kell tenned. De abba belegondolsz, hogy mennyi mindent megteszel a szerelmedért? Már eleve az hogy mellette vagy és érezteted, hogy szereted sokat jelenthet neki. Neked is biztos jól esik. Nem tudom ezzel válaszoltam e a kérdésedre, de ne aggódj. Szeret téged (mi sem magyarázza jobban, minthogy már 2 éve együtt vagytok) akkor is ha nézeteltéréseitek vannak, vagy vitáitok. A szereteted kompenzlája ezt.

2018. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Senki sem tökéletes, és a párod ezt tudja és így is szeret. Ahogyan (remélhetőleg) a szüleid is.

Az önbizalomhiányod viszont előbb-utóbb rossz hatással lesz a kapcsolatotokra (hacsak a párod nem valami aljas alak, aki önbizalomhiányos nőkre gerejd, mert azok olyan jó kis alázatosak és jól ki lehet őket használni), és neked sem tesz jót, ha nem tudod magad elfogadni, úh ezzel azért nem ártana csinálni valamit. Esetleg érdemes lenne egy kis fejlődéspszichológiát olvasnod (tankonyvtar.hu, egyetemek honlapjain, pl. [link] hogy túl tudjál ezen lépni. Ha egyedül nem megy és nincs olyan érettebb rokon/barát, aki tud segíteni, akkor keress pszichológust - ez a bizalomhiány nemcsak a párkapcsolatodnak tesz rosszat, hanem az iskolai, és később a szakmai pályafutásodnak is.

2018. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!