Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért félek megfogni a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek megfogni a barátnőm fenekét?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja vagyunk együtt és ölelkezés közben meg akartam fogni, de nem mertem. Miért?

2018. nov. 18. 21:15
 1/7 anonim válasza:
100%
Gatlasaid vannak,legkozelebb fogd meg (ne markold agyon hanem csak simitsd vegig) ketlem hogy panaszkodna....legfeljeb szol h ne.
2018. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Én gondolatolvasó vagyok, és úgy látom hogy azért nem mered megfogni, mert félsz, hogy oda fog púzni.
2018. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Kezdjük ott hogy hány éves vagy? És a barátnőd mennyi? Volt már kapcsolatod?
2018. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Majd ha megvolt az aktus ,akkor utána csak ezzel fogsz jelezni ha újra szeretnéd tehát megmarkolod. Remélhetőleg nem 12-3 évesek vagytok.
2018. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 16, barátnőm 15 éves. Ez a második kapcsolatom, az előző már régebben (két éve) volt.
2018. nov. 18. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félned tőle, nem harapja le a kezed...

öleld át, tedd a kezed a derekára és simítsd végig a kezed lefele.. ha gondolod ne hagyd rajta csak amíg végigsimitasz rajta...

a következő lépcsőfok legyen majd az hogy rajta is hagyod a kezed... az “extra” lépés pedig az, hogy meg is markolod...


Hidd el, tetszeni fog a lánynak! Én is nagyon szeretem ha a barátom a fenekem fogja :)


19L

2018. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! :)
2018. nov. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!