Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha nincs rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nincs rá felkészülve?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatban vagyok, 3 hete jöttünk össze -előtte ismerkedtünk egy hónapig-.

Egy 17 éves lány vagyok, és a párom is velem egykorú.

Nekem előtte volt már egy egy éves kapcsolatom, neki én vagyok az első, viszont úgy érzem, hogy nincs felkészülve erre.

Majd megbeszélem vele, de azért ki kérem a tanácsotokat.

Szóval hogyha tényleg nincs, akkor mit kéne tennem?



2018. nov. 20. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkéne tanítanod hogy mit és hogyan csináljon :)
2018. nov. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy a szexre nincs felkészülve vagy úgy alapból egy kapcsolatra. Az első eset a jobb, mert segíthetsz neki és működhet a dolog, ha ő is nagyon akarja. A másodiknál viszont elég nehéz dolgod lesz, mert vagy állandóan falakba fogsz ütközni vagy később kijön az "éretlenségi" különbség. Szerintem csak fél ettől az egésztől, te vagy az első neki, bizonytalan, nem tudja hogy kezelje a dolgokat, biztos tőled várja a kezdeményezést. Milyen jelekből érzed, hogy nincs felkészülve? Nem érezteti veled, hogy nőkent tekint rád? Sokszor elakadnak a beszélgetések? Hogy zajlik egy randitok, miről beszélgettek? Bocsi a kérdésekért, de kellene 1-2 infó, hogy tanácsot adhassak.
2018. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Első válaszolónak igaza van :)
2018. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dugjatok az mindenre megoldas😉
2018. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!