Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is nagyon vágytok már egy...

Ti is nagyon vágytok már egy babára? Egyenlőre sajnos még nem lehet az albérlet miatt meg párom mondata ő még nincs felkészülve az apaságra . Ha igy haladunk sose lesz felkészülve.

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

én is vágyom rá, ősszel kezdjük :) nekem előző gyereknél megszűnt a munkahelyem, passzív gyedet kaptam, gyesre nem szerettem volna szülni kistesót... nemrég kezdtem el dolgozni, most már csak azért várunk, hogy ha gond van és végig tp-n kell lennem ahogy az előzővel, meglegyen biztosan annyi ledolgozott idő...


első előtt férjem is sokáig azt mondta, hogy még nem kész rá. én nem piszkáltam, annyit mondtam, hogy ha egyszer úgy érzi, szóljon. szólt is :)

2015. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Albérlet miatt miért nem szülhetsz?? Semmi összefüggés nincs a kettő közt.

Velem együtt még több ezer, százezer, millió nő szült már gyereket albérletbe.

Sőt, mi úgy néz ki, majd csak akkor költözünk saját lakásba, ha valamelyik szülőm meghal, vagyis remélem még hosszú évtizedekig nem.


Az, hogy a párod nem akar még gyereket, az más kérdés, ezt sürgetni nem lehet.

Van olyan férfi, aki sohasem érik meg erre.

2015. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi is már nagyon szeretnénk a párommal, de nekünk még kb. 4 év, mire lehet. Pedig nálunk több sürgető körülmény is van, az egyik, hogy én 30 alatt szeretnék szülni (fiatalabb szülők akarunk lenni inkább), a másik pedig egy betegség, ami meddőséghez is vezethet. Az iróniája a dolognak, hogy a terhesség javít rajta, esetleg meg is szüntetheti. Máskülönben műteni kell és még akkor sem biztos, hogy nem újul ki. Még a pontos részleteket meg kell beszélnem az orvossal, de ez a váratlan betegség még inkább türelmetlenné tett minket. :/

Egyelőre tervben van egy mesterképzés és egy lakás.

2015. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én párom sem volt felkészülve rá, aztán egyszer csak becsúszott egy terhesség. Annyira nem számítottunk rá, hogy már elmúltam 6 hetes mire gyanús lett és teszteltem. Sajnos pár hét múlva elment a baba, de utána már ugyanúgy akarta ő is a következőt Szerencsére össze is jött. 13 hkm
2015. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
albérlet miatt? 6 éves a kisfiam albérletbe született. Dolgozunk a kistesón, ő is ide születik majd. Én ezt nem érzem hátráltató tényezőnek.
2015. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nem kell, örülök, hogy 26 évesen végre van életem.
2015. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

én egyáltalán nem vágyom rá. örülök, hogy a barátom sem :) nem is lennénk készek rá, meg nem is szeretnénk.

20L

2015. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy 20 , 26 évesen nem vágytok rá de szerintem később fogtok vágyni.
2015. máj. 26. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
#7 vagyok, én kizártnak tartom, irtózom a gyerekektől, nagyon nem szeretem őket, és tudom magamról, hogy nem vagyok anyának való :) én inkább sok állatot szeretnék.
2015. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
aha utolsó én is így voltam...
2015. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!