Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen alkalmazást ajánlotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alkalmazást ajánlotok párkapcsolatra,18 éves alatt?

Figyelt kérdés

Gondoltam megpróbálok ilyen alkalmazásokkal párkapcsolatot kialakítani, csak az a gond, hogy nem tudom, hogy mely az-az app amelyiknél 17 éves ember is letud ülni.

Gondolom a leghülyébb módja az, hogy, hogyan lehessen párkapcsolatod egy lánnyal.

Nem ez az eszmeralda típusú vagyok, aki csak úgy ki mer állni.

Csak szükségem van egy párra, akivel lényegében megtudok mindent osztani.

Tekinthető-e az szerelemnek? Jó persze nem instant leszek valakibe szerelmes.

Zöldfülű vagyok, meg minden. :D (nézzétek el, hugaimon kívűl más lánnyal nem találkoztam, ne értsétek félre, csak velük nyílok meg)

17/F



2018. nov. 22. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Alkalmazás helyett mozdulj ki, és keress magadnak való lányt. 17 vagy, nem egy elkeseredett 40 éves, akinek társkereső kell. Ilyen hozzáállással nem is lesz barátnőd, mert nincs tököd hozzá.
2018. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nem az a típus vagyok, aki megtud nyílni egykönnyen egy lány előtt, akár.
2018. nov. 22. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Ideje lenne változnod egy kicsit, ha barátnőt akarsz, senki nem fogja leharapni a fejed, ha elkezdessz beszélgetni, ismerkedni lányokkal.
2018. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal és tudod, ha meg sem próbálod, akkor esély sincs arra, hogy sikerüljön. Szóval hajrá ;)

16/l

2018. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!