Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak vele? 18/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shane23 kérdése:

Szakítsak vele? 18/f

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már több hónapja együtt vagyunk, ismerkedésnél nagyon lelkes és érdeklődő voltam, utána volt egyik időszak miután összejöttünk amikor nem nagyon akartam vele találkozni, nem tudom miért egyszerűen nem volt hozzá kedvem. Aztán jött egy időszak, amikor nagyon szerelmes voltam belé és legszívesebben mindennap vele lettem volna, most viszont megint úgy érzem, hogy nem akarok vele sokat találkozni. Persze az iskola és sport miatt alapból nehezen kivitelezhető a találkozás, de attól függetlenül sincs sok kedvem vele lenni újabban. Lehetséges, hogy hiányzik a régebbi bulizás és hasonlók, mivel így, hogy együtt vagyunk nem nagyon akarok bulikba menni, mert hát oda is többnyire csajozni mentünk a barátaimmal, így meg, hogy van párom nincs hozzá gusztusom, hogy a háta mögött ilyeneket csináljak. A szakításról pedig nem tudok dönteni, mert egyszerűen nem tudnám megbántani, mert tudom, hogy ő nagyon szeret.

2018. nov. 26. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem össze jönnötök se kellett volna.
2018. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, attol, hogy van párod bulizni ugyanúgy elmehetsz, ha megvan a kellő bizalom.. nem feltétlenül kell csajozni menni buliba.. én például zenekarban vagyok énekesnő, a nyáron minden hétvégén bulink volt, párom holt nyugodtan engedett el. Ő is ugyanúgy megy haverokhoz vagy haverokkal buliba, teljes mértékben bízom benne különben nem költözött volna hozzám. A buli ne legyen kifogás..

Viszont a barátnődhöz eleve úgy állni, hogy néha van hozzá kedved, néha nincs.. ez elég gáz dolog.. először tisztázd le magadban, hogy mit gondolsz a kapcsolatotokról, mit akarsz valójában a lánytól, mert így csak szórakozók vele és ha így álltok, érdemesebb lenne szakítanod vele, mert így nem érdekel meg téged (ne haragudj, hogy ezt mondom).

Tisztázd le magadban a dolgokat, aztán ülj le vele is őszintén beszélgetni. Ha szakításra kerül a sor, biztos hogy szar lesz neki is, de legalább nem egy olyan kapcsolatban kell lennie, ahol talán nem értékelik eléggé. Mert ezzel csak az idejét rabolod.

20L

2018. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*szórakozol
2018. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*érdemel
2018. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A te korodban ez teljesennormális dolog, hogy ingadozik hangulatod. Ha a kapcsolatotokat nézzük, sok a fellángolásod és sok amikor kihül a dolog. Tapasztalatom szerint ez még egy darabig változhat. Azonban ha nem érzed magad jól egy kapcsolatban akkor nem éri meg a gyötrelem.


Szerintem most előnyös lenne többet ismerkedni, máslányokkal is beszélgess, ha attól félsz az még nem megcsalás és legalább meg van az esélye, hogy találsz valakit aki jobban érdekel és tudod mit fogsz akarni.


22/F

2018. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
örülj ,hogy valaki szóba áll veled, és becsüld meg. Sokan még 20 felett is szűzek, mit meg nem adhatnának azért ,hogy legyen párjuk.
2018. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!