Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak vele? Korrekt ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Korrekt ez így pár nap után?

Figyelt kérdés

Két hónapja lett vége az utolsó párkapcsolatomnak, két hete megismertem egy fiút akivel párszor már találkoztunk, az utolsó előtti találkozás elég jó emléket hagyott bennem, így hát közös megegyezés alapján facen megbeszéltük hogy megosztjuk ismerőseinkkel hogy kapcsolatban lettünk. Mindenki nagyon örül, pláne ő, de utána egyszer találkoztunk, és akkor túl soknak éreztem a viselkedését ilyen hamar, így csalódtam ebben az egész döntésben, és fontolóra vettem, hogy szakítok. Az előző barátom is ilyesmi személyiség volt és vele sem bírtam sokáig. Ugyan így nyomult, elvárta, hogy azonnal halálosan szerelmes legyek belé, a nap 24 órájában kb vele kellett telefonon vagy facen beszélni, ha találkoztunk nem hagyott nekem teret, állandóan fogdosott, ölelgetett, csókolgatott, mindig azt kérdezgette mit csinálok, hol vagyok és kivel. s mondanom sem kell az újdonsült barátom is ugyan ez.

Nekem ez egyenlőre sok, és taszít a viselkedése.

Nem tudom elképzelni, hogy mikor fogok hozzá annyira vonzódni, hogy szexre kerüljön a sor, de ő már kérdezte mikor fogunk.. de ennek a rossz emlék miatt még a gondolata is taszít.

Elég nevetségesnek tartanám, hogy már mindenki tudja együtt vagyunk, és hírtelen szakítanánk/nék, de egyenlőre nagyon úgy érzem ha így viselkedik én nem leszek vele boldog.


Róla még azt lehet tudni, hogy eléggé a szívére vesz mindent, akármi kicsit negatívabb kérésem, mondásom van felé már azonnal meglepődik, rosszul esik neki, megsértődik.


Én nem szeretném kihasználni vagy kínozni a viselkedésemmel, hogy nem tudom neki azt megadni amire vágyik.



Szerintetek a következő találkozásnál szakítsak vele?

Hogy lehetne a legkorrektebben ezt lezárni?

L



2018. ápr. 15. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb szakitani,mint megbeszélni vele? :D


Vagy töröldd a státuszod,és veszi a lapot ;)

2018. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, ami neked jó. Sajnálatból ne legyél együtt senkivel, meg azért se hogy mások mit fognak szólni. Akivel nem érzed jól magad, azzal ne maradj együtt semmilyen okból.
2018. ápr. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele lenni akkor nyilván szakítani kell. Becsülendő, hogy élőben akarod megtenni és nem üzenetben.
2018. ápr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad már neki hogy lassítson? Érdemes egy próbát tenni. Meg kell értenie még ha szívére is veszi. Ha meg nem akkor egyértelmű hogy mire kellesz neki.
2018. ápr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakítást javaslok.

Na meg azt hogy két hét alatt ne jöjj össze senkivel. Majdnem egy idegennel vagy együtt,csak szólok.

2018. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan mennek manapság a dolgok.
2018. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ugyanezeket amiket leírtál. Ha nem vesz vissza magából akkor annyi. neked időre meg lassabb tempóra van szükséged. Ha meg emiatt lelép jobb is!
2018. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem változtat a viselkedés a te kérésedrr akkor szakíts.
2018. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!