Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy srác, akivel régebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel régebben jóba voltam. Miért van ez? (lent)

Figyelt kérdés

Tehat van ez a srác, akivel tavaly nagyon jóban voltam. Tavaly mentem fel gimibe, tehát nem igazán ismertem senkit se. Nem azt mondom, hogy amíg nem ismertem a srácot, addig bejött, hanem inkább csak "vonzódtam" hozzá. Aztán ahogy megismertem, el is múlt ez a vonzódás. Aztán év végére már nagyon megromlott a kapcsolatunk (mindegy miért) annyira, hogy már szinte nem is beszéltünk.

És a napokban, mondta az egyik lány (alattam lévő osztály) hogy ennek a bizonyos srácnak a legjobb haverjának a barátnője (aki egyben az én legjobb barátnőm), hogy ráfog írni a lányra.. Valószínűleg..

Azóta nagyon fura érzelmek kavarognak bennem. Nem akarom hogy ráírjon a srác. Azt főleg nem, hogy összejöjjenek.

Mitől van ez?

Remélem érthetően magyaráztam.

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2018. nov. 26. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Női vadász ősztőn , igazából ez csak annyit igazol , hogy a nőknek mindig az kell aki a másiknak is. Nem veled van a baj, ez egy ösztönös érzés,amit figyelmen kívül hagyhatsz ha van eszed.
2018. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mitől van ez?

Fiatalok vagytok, még csak tanuljátok megélni a saját érzéseiteket. Az jó jel számodra, hogy felismered, hogy ellentmondásos érzések vannak benned. Vsz semmit nem tehetsz, hogy a fiú dolgait befolyásold, de saját magaddal tisztába kerülhetsz.

És igen, érthetően magyaráztad, legalábbis én megértettem, aki az anyukád lehetnék :)

2018. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!